Nіlaу Dоrsa

İlker Kaleli

Emir Berke Zincidi

Sibel Can

Anlamlı Cuma Mesajları

Anlamlı Cuma Mesajları

Anlamlı ve insanların beğenebileceği tarzda cuma mesajları sitemizde yer almaktadır. Sitemizi takip eden değerli takipçimize en yeni ve mükemmel anlamlı cuma mesajları bulunmaktadır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Cuma günleri sizlerinde bildiği gibi amlamlı bir gün içermektedir. Bu yüzden cuma günleri müslümanların günü olduğu için dostlar, aileler ve akrabalar birleşmektedir. Cuma günü küsleri barıştıran ve dostları bir araya getiren bir gün olmaktadır. Aynı zaman da cuma günleri insanları birbirine bağlayan bir gün olduğunu herkes biliyor. Bu nedenle de cuma günleri insanların mutlaka bir araya geldikleri gün olduğu için ve sevdikleri uzakta olan insanlar için cuma mesajları sayesinde uzaktaki sevdiklerinize onları ne kadar sevdiklerinizi ve cuma gününde onları hatırladığınızı söylemiş olursunuz. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Sitemizde yer alan cuma mesajlarınız insanların sevdiğine göre aradığı gibi ve hissettirebileceği kadar anlam içeren cuma mesajlarıdır. Bunu sakın unutmayınız. Bu önemli bir günde cuma mesajları çok önemlidir.

Sitemizde hem kısa ve hem de uzun anlamlı içeren cuma mesajları bulunur. Sevdiklerinizi cuma mesajlarını kutlamak gerçekten de çok sevaptır. Bunu özelikle bilin isterim. Sevdiklerinize gönderdiğiniz anlamlı cuma mesajları çok anlam içerir ve bu sayede sevdiklerinizi çok mutlu etmiş olursunuz. Çok özel ve müthiş anlamlı cuma mesajlarını okumak için mutlaka sitemize girmelisiniz. Sevdiklerinizin ve ailenizin cuma günlerini kutladığınız zaman ibadet etmiş gibi olursunuz. Anlamlı Cuma günü mesajların anlamı ve önemi çok büyüktür. Gelelim sizler için derlediğimiz anlamlı cuma mesajlarına ve başlayalım. Dünya bir gölgedir. Bazen insanlar bu dünyada yolcu olduğunu unutmamaktadır. İnsanlar ne de çabuk unutuyor kul olduğunu. Allahım hepimize hatırlatması dileğiyle. Hayırlı cumalar dilerim. İnsanlara verebileceğiniz ve yapabileceğiniz hiç bir şey yok diye asla söylemeyin. Sevdiklerinize sadece güler yüz ve selam vermek emin olun ki yeterli olacaktır.

Mutlaka Allahın selamını alın ve Allahın selamını verin. Ayrıca Allahtan ümidinizi de asla kaybetmeyin. Hayırlı cumalar dilerim. Ey müslümanlar rabbinize sedce edin. Herşeyin bir kurtuluşu mutlaka vardır. Bunu sakın unutmayınız. Cuma gününüz mübarek olsun. Dualarınızı eksik etmeyiniz. Bu mübarek gününüzü tebrik ederim ve tüm müslüman alemine selamlar gönderiyorum. Mutlulukla kalın. Gül bir taçtır. Güller Hz. Muhammedi hatırlatır. Sizlere de gül kokulu cuma günleri geçirmenizi dilerim. Allahım sana ettiğimiz duaların kabul olması dileğiyle. Hayırlı cumalar dilerim. Umutsuz kapılar yoktur. Allah büyük her zor büyük kapıları açar. Umudunuzu kaybetmeyin. Hayırlı cumalar herkese. Allah hepimizin cuma günü yaptığınız duaları kabul etsin ve dileklerinizi de kabul etsin. Mutlu ve huzurlu cuma günleri dilerim. Sesimizi duyan Allah yardımına muhtaç olduğunuzda yalnız bizi gören Allahtır. Dualarınızı eksik etmeyiniz. Hayırlı cumalar herkese.

En güzel anlamlı cuma mesajlarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Tüm takipçileri burada bulabilirsiniz. Allahın nuruyla herkese selam ederim. Hayırlı cumalar dilerim herkese. Cuma günleri her zaman eller Allaha yönelsin. Bu mübarek cuma günü aşkına umutların her zaman açık olduğu ve Allah mutlaka sizlere bir kapı açacağını unutmayınız. Hayırlı cumalar kardeşler. Ey müminler bir kapı kapanır diğer kapı açılır. Hayırlı cumalar müslümanlar. Yeni güne bismillah ve cumaya kavuşturan Allahıma binlerce şükürler olsun. Cumanız mübarek olsun. Cuma günü insanlara bir umut kapısı ve her zaman bir ışık kapısıdır. Cumanız mübarek olsun. Cuma günü her müslüman hayırlara vesile olmaktadır. Cumanız mübarek olsun. Cuma günleri insanların derdine çare bulmaktadır. Cumanız mübarek olsun. Dostlara sevgiler ve sevgiler dilerim. Ettiğiniz tüm duaların kabul olması dileğiyle. Cumanız hayırlı olsun. Tüm din kardeşlerimizin tüm islam alemine şifalar dilerim. Bu yepyeni cuma günü mesajları ile insanların yüzünü güldürmeyi başarabilirsiniz. Çünkü cuma günü mübarek bir gün olduğu için her müslüman cuma mesajlarından çok mutlu olurlar.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Lise Din Kültürü Sunuları

Lise Din Kültürü Sunuları

28 Mart 2017
77 views
Lise Din Kültürü Sunuları

Lise Din Kültürü Sunuları

21 Mart 2017
255 views
Kandil Ve Bayram Sunuları

Kandil Ve Bayram Sunuları

17 Mart 2017
100 views
Kandil Ve Bayram Sunuları

Kandil Ve Bayram Sunuları

4 Mart 2017
586 views
Lise Din Kültürü Sunuları

Lise Din Kültürü Sunuları

1 Mart 2017
377 views
Kuran-ı Kerim Slayt İndir

Kuran-ı Kerim Slayt İndir

17 Ocak 2016
1.637 views
Vahye Dayalı Dinler Slayt İndir

Vahye Dayalı Dinler Slayt İndir

11 Ocak 2016
1.459 views
MEDıNE DÖNEMı VE SAVAşLAR SLAYTI

MEDıNE DÖNEMı VE SAVAşLAR SLAYTI

8 Şubat 2014
648 views
Bunlar da var!
Kimyasal Bağlar Slaytı

Kimyasal Bağlar Slaytı

15 Nisan 2012
358 views
9.SINIF YEREL SAATLER SUNUSU

9.SINIF YEREL SAATLER SUNUSU

23 Ekim 2012
327 views
eğik düzlem

eğik düzlem

30 Mart 2011
266 views
FıL SURESı VE ANLAMI SUNUSU ıNDıR

FıL SURESı VE ANLAMI SUNUSU ıNDıR

19 Ocak 2012
733 views
Atatürk'ün Milliyetçilik ılkesi Sunusu

Atatürk'ün Milliyetçilik ılkesi Sunusu

22 Aralık 2013
547 views
Orbitaller Sunusu

Orbitaller Sunusu

28 Mart 2011
407 views
SES NEDıR? slaytı

SES NEDıR? slaytı

12 Nisan 2011
393 views
iyonlar slaytı

iyonlar slaytı

28 Nisan 2012
308 views