Yıldız Parkı’nda Doğa ve Tarihle Kucaklaşmak

Yüz Germede Yeni Dönem İpek Estetiği

Yağlı Yiyeceklerin Zararları

Sevgilinizle Yapabileceğiniz Aktiviteler

Begüm Yücetan

Kimdir 25 Mayıs 2016
394 views

Ece Begüm Yücetan

Bin dokuz yüz seksen sekiz tarihinde İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. Ece Begüm Yücetan iki bin dokuz tarihinde miss Turkey finalisti olmuş sonrada modellik yapmaya başlamıştır. Ece Begüm Yücetan hobi olarak fotoğraf çekmektedir. Kendisi uzun zamandır modellik yapmakta ve kamera önüne de çıkmayı çok sevmektedir. Ece Begüm Yücetan en çok sevdiği spor tenistir. Aynı zaman da Ece Begüm Yücetan tenis kontlarında da rakip tanımaktadır. Ece Begüm Yücetan iki bin on iki yılında Survivor Türkiye yarışmasına katılmıştır. Yarışmada mücadelesini de hakkıyla vermiştir. Ece Begüm Yücetan survivor yarışmasında sevdiği yemekler ve yiyemediği yemeklerin listesini yapmıştır. Bu yüzden de Ece Begüm Yücetan sevdiğinin fakat yiyemediği yemek listesi kahve, pilav, kola, fasülye, makarna, lahmacun, mercimek yemeği ve patates kızartmasıdır. Ece Begüm Yücetanın bıoyu bir seksen ve kilosu elli ikidir. Ayrıca bu genç bayan üniversite mezunudur. Ece Begüm Yücetan denizde yüzmeyi çok sevmektedir.

Ece Begüm Yücetan şimdilerde sunuculuk ve modellik mesleğini yapmaktadır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Ece Begüm Yücetan çok iyi bir sunuculuk işi yaapmaktadır. Ece Begüm Yücetan sunuculuk işi yaptığı zaman hayran kalmaktadır. Ece Begüm Yücetanı sosyal medyadan da takip edebilirsiniz. Çok hayranı ve çok beğenilen ünlülerden de bir tanesi vardır. Ece Begüm Yücetan survivor gönüllüler takımında çok mücadele etti ve yarışlarda da müthiş performanslar sergilemiştir. Ekranlarda o yıllarda çok sevilmiş ve yıllardan sonra da hayranları tarafından da çok takip edilmiştir. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Daha sonra Ece Begüm Yücetan survivor da çok beğenildiği ve özellikle yarışlarda çok puan aldığı için survivor all star çok puan aldığı için survivor all star yarışmasına da katılmıştır. Ece Begüm Yücetan survivor yarışmasında gelmiş geçmiş en güçlü bayan yarışmacısı olduğu için tekrr survivor all star yarışmasına katılmaya hak kazanmıştır. Hem de on yılın en güçlü yarışmacıları arasında yer almıştır. Ece Begüm Yücetan yine survivor all star yarışmasında da çok yüksek performanslar kazanmıştır. Aynı zaman da hayranları tarafından da çok oy atıldı ve Ece Begüm Yücetan survivor all star yarışmasında dördüncü olmuştur.

Ece Begüm Yücetan hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz hakkında bilmediğiniz yönlerini de öğrenmek için sitemize girip Ece Begüm Yücetan hakkında bilmediklerinizi öğrenebilirsiniz. Hayranları Ece Begüm Yücetan hakkında melek gibi bir bayan olduğunu ve çok tatlı bir yüzü olduğunu sürekli dile getirmektedirler. Ece Begüm Yücetanın paylaştığı fotoğraf ve paylaştığı videoları da sosyal medyadan eğer isterseniz inceleme şansını yakalayabilirsiniz. Ece Begüm Yücetanın şu an sevgilisi yoktur. Begüm İzmirde mankenlik işi yapmaya başladığı zaman çok beğenilmiş ve çok dikkat çekmiştir. Daha sonra da mankenlik yarışmasına katıldı ve çok başarılara imza atmıştır. Ece Begüm Yücetan hakkında çok fazla bilgiler yoktur. Ece Begüm Yücetanın modelliği ile ve survivor yarışması ile bilinmektedir. Ece Begüm Yücetanın göz rengi kahverengi ve saç rengi de kahverengidir. Ece Begüm Yücetan ilk okulu ve orta okulu özel Türk kolejinde okumuştur. Kendisi lise eğitimini ise Karşıyaka lisesinde tamamlamıştır. Üniversitesini de tercümanlık bölümü okudu.

Türkçe ve İngilizce tercümanlık olarak iki yıl yaptı ve daha sonra ayrılmak istemiştir. Ama sonra Ece Begüm Yücetan açık öğretim fakültesini okudu. Açık öğretim fakültesinde okudu ve modellik yapmaya başlamıştır. Ece Begüm Yücetanın hayali hep bir modellik ve mannken olmak isteği vardı. Sonra da Ece Begüm Yücetan bu hayalinin en kısa zaman da gerçekleşmiştir. Ece Begüm Yücetan bu güne kadar istediği ve hayali alan her şeyi gerçekleştirme bir bayandır. Ece Begüm Yücetanın hayatı boyunca her zaman çok güçlü bir bayan olmuştur. Arkadaş çevresi de çok geniş ve arkadaşlar tarafında da çok sevilen karakteri Ece Begüm Yücetandır. Ece Begüm Yücetan oldukça sevecen, sempatik, iyimser ve sıcakkanlı bir genç bayandır. Survivor gönüllüler takımındayken de arkadaşları tarafından da sevilmiştir. Çünkü sıcakkanlılığı ile .ok dikkat çekicidir.

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Nіlaу Dоrsa

Nіlaу Dоrsa

21 Eylül 2017
144 views
İlker Kaleli

İlker Kaleli

20 Eylül 2017
82 views
Emir Berke Zincidi

Emir Berke Zincidi

19 Eylül 2017
86 views
Sibel Can

Sibel Can

18 Eylül 2017
103 views
Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

17 Eylül 2017
101 views
Tarkan

Tarkan

16 Eylül 2017
81 views
Ece Erken Kimdir

Ece Erken Kimdir

4 Nisan 2017
448 views
Seda Sayan kimdir

Seda Sayan kimdir

1 Nisan 2017
412 views
İvana Sert Kimdir

İvana Sert Kimdir

31 Mart 2017
404 views
Zuhal Topal Kimdir

Zuhal Topal Kimdir

30 Mart 2017
381 views
Bunlar da var!
ÜRETıMDEN TÜKETıME SUNUSU ıNDıR

ÜRETıMDEN TÜKETıME SUNUSU ıNDıR

24 Şubat 2013
328 views
AHMET YESEVı VE HAYATI SLAYTI

AHMET YESEVı VE HAYATI SLAYTI

20 Ocak 2013
457 views
Helal haram sunusu

Helal haram sunusu

29 Mart 2011
470 views
UZAY SUNUMU

UZAY SUNUMU

22 Şubat 2013
473 views
Ermeni Sorunu Slayt İndir

Ermeni Sorunu Slayt İndir

23 Aralık 2015
1.287 views
ETKıLı ıLETışıM SUNUSU

ETKıLı ıLETışıM SUNUSU

12 Mart 2013
313 views
Çokgenler slaytı

Çokgenler slaytı

9 Mayıs 2011
346 views
ışık

ışık

2 Mayıs 2012
281 views
AıLE PLANLAMASI

AıLE PLANLAMASI

16 Eylül 2011
449 views