İlker Kaleli

Emir Berke Zincidi

Sibel Can

Ajda Pekkan

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev

Tanıtım Yazıları 30 Aralık 2015
527 views

beylikduzu_gunluk_kiralik_evMerhabalar… Sizlere istanbul bölgesinin beylikdüzü semtinde Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev bulunan dairelerimizde konaklama imkanı sunmaktayız. Beylikdüzü bölgesinde konaklama hizmetini vermekte olan bir çok kişi ya da kişiler olmasına rağmen bu hizmeti henüz bizim kadar konforlu bir şekilde veren göremedik. Günlük Kiralık Ev sektöründe ismimiz yıldız gibi parlıyor ! Altın konaklama ve ekibi olarak 22 dairemiz vee 8 güler yüzlü personelimiz ile konforlu konaklamalar geçirmeniz için varız. Günden güne işimizi daha profesyonel ve daha bir titizlik çerçevesinde ilerletmekteyiz. Binamız apartman binası olduğu için günlük kiralık dairelerimize giriş ve çıkış yapar iken kendi eviniz rahatlığında hissedersiniz. Web sitemiz olan Beylikduzugunlukevkiralik.com üzerinden sizlere doğru bir hizmet sunmaktayız. Binamız içerisinde kimse sizin ile muhatap olmaz, kimse sizi rahatsız etmez ya da siz rahatsız olmazsınız. Beylikdüzü’nde kaliteli ve konforlu bir konaklama yapmak isteyen müşterilerimizi en iyi şekilde konaklatıyoruz.

Haftalık Kiralama Hizmetimiz Bulunmaktadır

Dairelerimiz de konaklama yapacak olan misafirlerimize günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak konaklama imkanı da sunmaktayız. Uzun süreli kiralamalarınız da iskonto yapılmaktadır. Fatura isteyen misafirlerimize +KDV ücreti talep edilir ve fatura teslim edilir. Beylikdüzü Günlük Ev Firmamızın sizlere konaklama imkanı sunduğu daireleri web sitemiz üzerinden detaylı olarak inceleyebilmekteydi. Evlerimiz cami, park, market ve eğlence mekanlarına kısa mesafelerdedir. Aynı zamanda personellerimiz işinin ehli olup, Günlük Ev Kiralama Beylikdüzü için de bizleri dilediğiniz saatlerde arayabilirsiniz. Günlük Daire Kiralama Hizmeti olarak 5 yıllık tecrübemiz ve güler yüzlü ekiplerimiz ile %100 sınırsız bir hizmet sağlıyoruz. Günden güne ilerleten firmamız ile sektörün en lider firmasıyız.
Kaliteli Konaklamanın Farkını Hissedin

gunluk-ev-kiralik-beylikduzu
Firmamıza ait olan tüm daireler 1+1 olup, şık ve göz alıcı bir biçimdedir. Mutfak dekorasyonu, oda dekorasyonu ve komple iç mekan dekorasyonlarımız eksiksiz olarak tamamlanmış olup Beylikdüzü Günlük Ev Fiyatları için de 7 gün 24 saat boyunca hizmet veriyoruz. Şık ve çıkmak istemeyeceğiniz banyo ile de konforu zirveye taşıyarak hizmet vermekteyiz. Firmamız bünyesi altında en güvenilir kiralama hizmetini başka bir yerlerde aramanıza gerek yok. Adresi biziz !

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Torque Converter Repairing

Torque Converter Repairing

21 Şubat 2017
266 views
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

31 Mart 2016
359 views
Çorum ‘da Sanayi Ve Madencilik

Çorum ‘da Sanayi Ve Madencilik

25 Mart 2016
333 views
Osmanlı Ürünleri İle Evinizi Süsleyin

Osmanlı Ürünleri İle Evinizi Süsleyin

27 Şubat 2016
5.100 views
Ders Çalışma Serüvenim!

Ders Çalışma Serüvenim!

9 Ocak 2016
636 views
Girne Otelleri ve İsimleri

Girne Otelleri ve İsimleri

6 Ocak 2016
458 views
Bunlar da var!
FEN DERSı DÜNYAMIZ SLAYTI ıNDıR

FEN DERSı DÜNYAMIZ SLAYTI ıNDıR

4 Nisan 2011
336 views
isim tamlaması

isim tamlaması

27 Nisan 2012
324 views
Gökyüzü neden renklidir sunusu

Gökyüzü neden renklidir sunusu

27 Nisan 2015
703 views
MıKROSKOBıK CANLILAR SUNUSU ıNDıR

MıKROSKOBıK CANLILAR SUNUSU ıNDıR

4 Mayıs 2013
366 views
ANJıYO NEDıR SLAYTI

ANJıYO NEDıR SLAYTI

25 Mart 2013
395 views
HZ.MUHAMMEDıN HıCRETı SUNUSU ıNDıR

HZ.MUHAMMEDıN HıCRETı SUNUSU ıNDıR

4 Şubat 2013
630 views