Ece Erken Kimdir

Kandil Ve Bayram Sunuları

Lise Edebiyat Sunusu

Psikoloji ve sosyoloji slaytları

Ece Erken Kimdir

Kimdir 4 Nisan 2017
154 views

Ece Erken Kimdir

Sizlere Ece Erken kimdir konusunda bilgi vereceğiz. Ece Erken herkes tarafından çok sevilmektedir. Aynı zaman da ekranlarda da çok sevilen bir yüzdür. Ece Erken kimdir diye sorarsanız on bir mayıs bin dokuz yüz yetmiş sekiz yılında Çorlu şehrinde dünyaya gelmiştir. Ama Ece Erken aslen Samsun şehirli olmaktadır. Babası subay olduğu için çok sık tayini çıkmış ve hep şehir değiştirmişlerdir. Ağrı, Ankara gibi çoğu şehirlerde yaşadılar. Ece Erken lise hayatını İstanbul da Beşiktaş Anadolu lisesinde okumuştur. Sonrada Ece Erkenin babası ve annesi boşandı. Ayrıldıktan sonra annesiyle İstanbul Beşiktaş da yaşamaya başladılar. Ayrıca Ece Erkenin bir abisi vardı. Ece Erkenin oyunculuk hayatı on iki yaşında başlamıştır.

İlk olarak Kıbrıs da bir radyo televizyonunda başlamıştır. Daha sonra Ankara da radyo gençte çalışmıştır. Ece Erkeni başarılı buldukları için İstanbul da kral tv de çalışmaya başladı. Arka arkaya Alem fm, show radyo ve radyo viva da çalışmıştır. Ece Erkenin ilk televizyon hayatı star tv ekranlarında başlamıştır. Kanal 6 ve genç tv de çalışmıştır. Daha sonra Ece Erken dört sene boyunca show tv ekranlarında program sunmuştur. Atv ekranlarında mavi şeker programının da sunucusuydu. Yaptığı programlar en beyaz geceler ve aç, aç kazandır. Kanaltürk ekranlarında Davut Gülüoğlu ona eşlik etti ve hayata gülerken isimli programın sunucusu oldu. Ece Erken iki bin yılında iken tgrt de Nilgün adlı dizide başrol oyuncusu oldu. Kanal d kanalında lise defteri dizisinde Nil karakterini canlandırmıştır.

Bir eylül iki bin sekiz yılında Tuncer Öztarhan ile dünya evine girdi. Ama Ece Erken ve Tuncer Öztarhan anlaşamadılar ve iki bin dokuz yılında boşandılar. Ece Erken daha sonra yirmi dört haziran iki bin on dört yılında Serkan Uçar adında bir iş adamı ile İzmir şehrinde evlenmiştir. Yedi nisan iki bin on beş yılında da Ece Erkenin ve Serkan Uçarın bir oğlu dünyaya gelmiştir. Adı da Eymendir. Ece Erken ikinci evliliği de iki bin on beş tarihinde boşandılar. Ece Erken kimdir diye merak ediyorsanız bu sitede detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Herkes Ece Erkeni tanıyor ama hayatı hakkında pek fazla bilgileri yoktur. Ece Erkenin hayatını merak edenler bu siteyi incelesin. Ece Erken başarılı bir televizyon program sunucusu ve ünlü sarışın yıldızlardan da bir tanesi olmaktadır. Radyolar da sunduğu programlarda küçük yaştan itibaren çok başarılı olmuştur.

Ece Erken şu an evli değildir. Evlenmeyi de şu an hiç düşünmemektedir. Ece Erken Serkan Uçardan boşanmak istemesinin nedeni hem kendisiyle hem de çocuğuyla ilgilenmediği yüzündendir. Serkan Uçar ise bu durum karşısında çok şaşkın olmaktadır. Ece Erken hem arkadaş ve hem de aile çevresinde eşinin ilgisiz olduğunu söylemiştir. Serkan Uçar ve Ece Erken İzmir çeşme de evlenmişlerdir. Sadece beş ay flört etmişler ve hemen yıldırım nikahı ile de evlenmişlerdir. Çünkü mutlu bir evlilikleri vardı. Ancak Ece Erken ve Serkan Uçar oğlu Eymen doğduktan sonra evliliklerinde anlaşmazlıklar yaşandı. Ece Erken oğlu Eymen de annesinin soyadı olan Erkeni kullanmaktadır.

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Zuhal Topal Kimdir

Zuhal Topal Kimdir

30 Mart 2017
115 views
Sabriye Şengül Kimdir

Sabriye Şengül Kimdir

19 Mart 2017
268 views
Begüm Yücetan

Begüm Yücetan

25 Mayıs 2016
317 views
Emel özkızıltaş

Emel özkızıltaş

21 Mayıs 2016
409 views
Hasan Yalnızoğlu

Hasan Yalnızoğlu

18 Mayıs 2016
394 views
Furkan Andıç

Furkan Andıç

15 Mayıs 2016
381 views
Nur Yerlitaş

Nur Yerlitaş

4 Mayıs 2016
477 views
Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün

1 Mayıs 2016
364 views
Osho Kimdir?

Osho Kimdir?

5 Ocak 2016
2.075 views
Rabindranath Tagore Kimdir?

Rabindranath Tagore Kimdir?

3 Ocak 2016
2.020 views