Yıldız Parkı’nda Doğa ve Tarihle Kucaklaşmak

Yüz Germede Yeni Dönem İpek Estetiği

Yağlı Yiyeceklerin Zararları

Sevgilinizle Yapabileceğiniz Aktiviteler

Ece Erken Kimdir

Kimdir 4 Nisan 2017
491 views

Ece Erken Kimdir

Sizlere Ece Erken kimdir konusunda bilgi vereceğiz. Ece Erken herkes tarafından çok sevilmektedir. Aynı zaman da ekranlarda da çok sevilen bir yüzdür. Ece Erken kimdir diye sorarsanız on bir mayıs bin dokuz yüz yetmiş sekiz yılında Çorlu şehrinde dünyaya gelmiştir. Ama Ece Erken aslen Samsun şehirli olmaktadır. Babası subay olduğu için çok sık tayini çıkmış ve hep şehir değiştirmişlerdir. Ağrı, Ankara gibi çoğu şehirlerde yaşadılar. Ece Erken lise hayatını İstanbul da Beşiktaş Anadolu lisesinde okumuştur. Sonrada Ece Erkenin babası ve annesi boşandı. Ayrıldıktan sonra annesiyle İstanbul Beşiktaş da yaşamaya başladılar. Ayrıca Ece Erkenin bir abisi vardı. Ece Erkenin oyunculuk hayatı on iki yaşında başlamıştır.

İlk olarak Kıbrıs da bir radyo televizyonunda başlamıştır. Daha sonra Ankara da radyo gençte çalışmıştır. Ece Erkeni başarılı buldukları için İstanbul da kral tv de çalışmaya başladı. Arka arkaya Alem fm, show radyo ve radyo viva da çalışmıştır. Ece Erkenin ilk televizyon hayatı star tv ekranlarında başlamıştır. Kanal 6 ve genç tv de çalışmıştır. Daha sonra Ece Erken dört sene boyunca show tv ekranlarında program sunmuştur. Atv ekranlarında mavi şeker programının da sunucusuydu. Yaptığı programlar en beyaz geceler ve aç, aç kazandır. Kanaltürk ekranlarında Davut Gülüoğlu ona eşlik etti ve hayata gülerken isimli programın sunucusu oldu. Ece Erken iki bin yılında iken tgrt de Nilgün adlı dizide başrol oyuncusu oldu. Kanal d kanalında lise defteri dizisinde Nil karakterini canlandırmıştır.

Bir eylül iki bin sekiz yılında Tuncer Öztarhan ile dünya evine girdi. Ama Ece Erken ve Tuncer Öztarhan anlaşamadılar ve iki bin dokuz yılında boşandılar. Ece Erken daha sonra yirmi dört haziran iki bin on dört yılında Serkan Uçar adında bir iş adamı ile İzmir şehrinde evlenmiştir. Yedi nisan iki bin on beş yılında da Ece Erkenin ve Serkan Uçarın bir oğlu dünyaya gelmiştir. Adı da Eymendir. Ece Erken ikinci evliliği de iki bin on beş tarihinde boşandılar. Ece Erken kimdir diye merak ediyorsanız bu sitede detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Herkes Ece Erkeni tanıyor ama hayatı hakkında pek fazla bilgileri yoktur. Ece Erkenin hayatını merak edenler bu siteyi incelesin. Ece Erken başarılı bir televizyon program sunucusu ve ünlü sarışın yıldızlardan da bir tanesi olmaktadır. Radyolar da sunduğu programlarda küçük yaştan itibaren çok başarılı olmuştur.

Ece Erken şu an evli değildir. Evlenmeyi de şu an hiç düşünmemektedir. Ece Erken Serkan Uçardan boşanmak istemesinin nedeni hem kendisiyle hem de çocuğuyla ilgilenmediği yüzündendir. Serkan Uçar ise bu durum karşısında çok şaşkın olmaktadır. Ece Erken hem arkadaş ve hem de aile çevresinde eşinin ilgisiz olduğunu söylemiştir. Serkan Uçar ve Ece Erken İzmir çeşme de evlenmişlerdir. Sadece beş ay flört etmişler ve hemen yıldırım nikahı ile de evlenmişlerdir. Çünkü mutlu bir evlilikleri vardı. Ancak Ece Erken ve Serkan Uçar oğlu Eymen doğduktan sonra evliliklerinde anlaşmazlıklar yaşandı. Ece Erken oğlu Eymen de annesinin soyadı olan Erkeni kullanmaktadır.

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Nіlaу Dоrsa

Nіlaу Dоrsa

21 Eylül 2017
314 views
İlker Kaleli

İlker Kaleli

20 Eylül 2017
129 views
Emir Berke Zincidi

Emir Berke Zincidi

19 Eylül 2017
155 views
Sibel Can

Sibel Can

18 Eylül 2017
168 views
Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

17 Eylül 2017
152 views
Tarkan

Tarkan

16 Eylül 2017
133 views
Seda Sayan kimdir

Seda Sayan kimdir

1 Nisan 2017
459 views
İvana Sert Kimdir

İvana Sert Kimdir

31 Mart 2017
448 views
Zuhal Topal Kimdir

Zuhal Topal Kimdir

30 Mart 2017
424 views
Sabriye Şengül Kimdir

Sabriye Şengül Kimdir

19 Mart 2017
610 views