Emir Berke Zincidi

Sibel Can

Ajda Pekkan

Tarkan

Emel özkızıltaş

Bilgi ıçerikli Sunular, Kimdir 21 Mayıs 2016
497 views

Emel özkızıltaş

Bin dokuz yüz seksen altı tarihinde dünyaya gelmiştir. Emel özkızıltaşın yapmış olduğu meslek uçakta kabin memurluğudur. Emel özkızıltaş otuz yaşında bir bayandır. Ama yaşını hiç göstermemektedir. Emel özkızıltaşın boyu bir yetmiş beş ve kilosu ise elli beştir. Yani Emel özkızıltaşın severek yaptığı meslek hostesliktir. Bu güzel bayanın doğum yeri İstanbul şehridir. Emel özkızıltaş bir klipte oynamıştır. Bu klipte Abdullah Yıldızın çekmiş olduğu mektup şarkısının klibinde oynamıştır. Güzel bayan mektup klibinde çok başarılıydı. Emel özkızıltaş bir kanalda bugün ne giysem yarışmasına katıldı. Buraya katıldıktan sonra iki bin on dört yılında bu tarz benim yarışmasına da katılmıştı. Emel özkızıltaş bu tarz benim yarışmasında Türkan Şoray taklidi yaparak herkesin beğenisini kazanmıştı. Emel özkızıltaşın taklit yeteneği var ve taklit yeteneği çok başarılıydı. Aynı zaman da bu tarz benim yarışmasındaki jürilerde Emel özkızıltaşın yapmış olduğu Türkan Şoray taklidini çok beğenmişlerdir. O bölümde jüri olarak konuk olan Soner Sarıkabadayı ve Safiye Soyman da çok beğenmişti. Hatta o gecede Erol Albayrak defilesi olmuşu.

Emel özkızıltaş çok şık ve çok tarz giyinen bir bayandır. Yaşına göre uygun giyinen ve her kıyafetine de uygun aksesuarlar kullanmayı asla unutmaz. Emel özkızıltaşa her tarz kıyafet yakışmaktadır. Emel özkızıltaş işte benim stilim all star şampıyonu ve bu bayanın tavırları en çok dikkat çeken yarışmacısı olmuştur. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Emel özkızıltaşın tavırları ve hareketleri asla yapmacık falan değildi. Gayet doğal ve her zaman da çok şık bir bayandı. Bu yüzden de Emel özkızıltaş dikkatleri üzerine çok eken bir bayandı.İşte benim stilim all star yarışmasının büyük ödülünü kazanan Emel özkızıltaş olmuştu. Tüm bölüm boyunca da bu bayan her bölümde hayranlarının ve jürilerinin dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Ayrıca Emel özkızıltaşın bir bölümde yapmış olduğu Türkan Şoray taklidi ile daha büyük hayran kitlesi oluşturdu ve bu bayana oylar daha çok gelmeye başladı. İşte benim stilim all star yarışmasının şampiyonu olarak birinci olan Emel özkızıltaşı izleyenleri de oldukça etkiler. Hatta şampiyon olarak diğer yarışmacıları da oldukça bu durum kızdırmıştı. Bu durum izleyenleri ve diğer yarışmadaki bayanları kızdırsa da artık Emel özkızıltaş işte benim stilim all star yarışmasının şampiyonu ilan edilmiştir.

Emel özkızıltaş eleştirileri asla kabul edemeyen biri ve kendine yapılan eleştirilere hiç bir zaman açık olmadı. Bundan dolayı da bir çok kez bu konu yüzünden tartışma yaşanmıştır. Emel özkızıltaş kendisi hakkında yapılan küçük eleştirilere bile kendini tutamayıp gözyaşlarına boğulan bir bayandır. Emel özkızıltaş bu durumu yüzünden herkes tarafından tanınmaktadır. Emel özkızıltaşın anne ve babası ayrılmıştır. Emel özkızıltaş bu yaşına kadar hiç babasını görmemiş ve hiç bir zaman da babasın tanımamıştır. Emel özkızıltaş annesi ile birlikte yaşar ve annesi ile çok mutlu bir hayat yaşamaktadır. Emel özkızıltaşın giyinme tarzı sade ama çok şıktır. Bu yüzden de ne giyse genç bayana çok yakışmaktadır. Zaten Emel özkızıltaşın tarzı bu şekildedir. Bu bayan sade giyinmeyi daha çok tercih etmektedir. Yalnız Emel özkızıltaş işte benim stilim yarışmasında kıyafetlere çok para harcadığı için yaşadığı evin kirasını da ödeyemiyordu. Emel özkızıltaş hakkında bu tür iddaalarda yer almaktadır. Emel özkızıltaş hep sade ve her zaman kişilik olarak kendi gibi görünmekteydi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

17 Eylül 2017
23 views
Tarkan

Tarkan

16 Eylül 2017
28 views
Atatürk’ün Hayatı

Atatürk’ün Hayatı

12 Eylül 2017
54 views
Ece Erken Kimdir

Ece Erken Kimdir

4 Nisan 2017
401 views
Seda Sayan kimdir

Seda Sayan kimdir

1 Nisan 2017
359 views
İvana Sert Kimdir

İvana Sert Kimdir

31 Mart 2017
357 views
Zuhal Topal Kimdir

Zuhal Topal Kimdir

30 Mart 2017
332 views
Sabriye Şengül Kimdir

Sabriye Şengül Kimdir

19 Mart 2017
514 views
Pasaport Harçları

Pasaport Harçları

9 Şubat 2017
728 views
Değerler Eğitimi Nedir

Değerler Eğitimi Nedir

24 Aralık 2016
727 views