Emir Berke Zincidi

Sibel Can

Ajda Pekkan

Tarkan

Furkan Andıç

Bilgi ıçerikli Sunular, Kimdir 15 Mayıs 2016
432 views

Furkan Andıç

Çok sevilen bir oyuncu olmakta ve oyunculuğunu yaptığı dizilerde çok başarılı ve en çok izlenen dizilerde yer almıştır. Bu yüzden de oyunculuğu ile dizilerde başarı kattığı için bir çok dizide rol almıştır. Furkan Andıç dört nisan bin dokuz yüz doksan İstanbul doğumludur. Furkan Andıç ilkokul, ortaokul ve liseyi Ata şehirde okumuştur. Üniversite için de Ukrayna da okumayı tercih etmiştir. Ukrayna da Politeknik üniversitesinde okumuştur.Aynı zaman da Ukrayna da dil eğitimi de almıştır. Ukrayna da Politeknik üniversitesinde iki sene okudu. Sonrasında İstanbul şehrine dönüp televizyon ve sinema bölümünü okumaya başlamıştır. İstanbul Yedi tepe üniversitesinde tasarım bölümüne geçiş yapmaya karar verdi. Furkan Andıç ilk dizisini ikibin on bir yılında oynamış olan Umutsuz ev kadınları dizisinde Levent rolünü oynamıştır. İlk dizisindeki rolünü başarılı bir şekilde yaptığı için genç oyuncuya iki bin on dört yılında kaçak gelinler dizisi için teklif verilmiştir. Kaçak gelinler dizisinde de Furkan Andıç çok tanınmaya başlanmıştır. Kaçak gelinler dizisinde Selim adlı rolü oynamıştır. Burada çok zengin bir çocuğu canlandırmıştır.

İki bin on beş yılında ise kırgın çiçekler dizisinde oynaması istenmiştir. Genç oyuncu kırgın çiçekler dizisinde ise sadece on sekiz bölüm oynamıştır. Furkan Andıç dizilerde yapmış olduğu başarılar devam ettiği için de iki bin on beş yılında tatlı intikam dizisinde Sinan karakterini canlandırmıştır. Genç oyuncuya yeni bir diziden teklif gitmesi beklenmektedir. Hayranları bu genç oyuncuyu tekrar dizilerde görmek istemektedirler. Furkan Andıç oyunculuk kariyerine nasıl başladığını merak edenler için bu başarılı genç oyuncuyu anlatmaya devam edelim. Furkan Andıç televizyon ekranlarına ilk olarak TNT kanalında başlamıştır. Kolej günlüğü adlı dizide yer almıştır. Bununla birlikte de Furkan Andıç sadece dizilerde değil bazı reklamlarda da yer almıştır. Bu yer aldığı reklamlar ise, iki bin sekiz yılında ki eti bir dolu reklamı ve Turkcell reklamıdır. Çok uzun olmasa da kısa rollerde de yer alan dizilerde bu genç oyuncu yine bulunmuştur. Bunlar ise aşk ekmek hayaller ve yağmurdan kaçarken dizisinde az rollerde bulunmuştur.

Furkan Andıç kendisi ile birlikte toplam dört kardeştir. Geç oyuncunun babası Trabzonlu ve annesi Boşnaktır. Yazımızda oku hayatını belirttiğimiz gibi oldukça hareketli geçmiştir. Yani üniversiteyi üç okulda okumuştur. Ama Furkan Andıç en çok sinema ve televizyon bölümünde başarılı olduğu için en sonunda oyunculuk eğitimi almaya karar vermiştir. Furkan Andıç oldukça okul hayatı renkli ve oldukça da başarılı olmuştur. Furkan Andıç hayallerinde hep oyuncu olmak vardı. Oyuncu olmak için İstanbul şehrine dönüş yapmıştır. Ama dizilerde de hep başarılı olduğu için hem yönetmenlerin hem de hayranlarını etkilemeyi oldukça başarmıştır. Furkan Andıç çok uzun zamandır da football ve basketbooll oynamaktadır. Ayrıca boş vakitlerinde de boks yapmayı da çok sevmektedir. Boks yapmayı okul yıllarında yapmaya başlamıştır.

Okul yıllarında Furkan Andıç çok çalışkan ve çok popüler olmasıyla bilinmektedir. Okul yıllarında boks yaparken çok enerjik davranmaktaydı. Furkan Andıç sporunda çok disiplinli çalışmaktadır. Genç oyuncu vaktini her zaman spora harcamaktadır. Hayatını ve vaktini hiç bir zaman boş şeylere ve boş yerlere harcamamaktadır. Aynı zaman da Furkan Andıç röportajlarında da sporun ona ne kadar çok şey kattığını belirtmiştir. Okul hayatında da oldukça ince ayrıntısına kadar anlatmaktadır. Furkan Andıç hediyelere oldukça bayılır. Sürprizli hediyeler ve sürprizli yerlere gitmeyi de çok sever. Aynı zaman da kendisi de sevgilisine sürprizler yapmayı çok sever.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

17 Eylül 2017
23 views
Tarkan

Tarkan

16 Eylül 2017
28 views
Atatürk’ün Hayatı

Atatürk’ün Hayatı

12 Eylül 2017
54 views
Ece Erken Kimdir

Ece Erken Kimdir

4 Nisan 2017
401 views
Seda Sayan kimdir

Seda Sayan kimdir

1 Nisan 2017
359 views
İvana Sert Kimdir

İvana Sert Kimdir

31 Mart 2017
357 views
Zuhal Topal Kimdir

Zuhal Topal Kimdir

30 Mart 2017
332 views
Sabriye Şengül Kimdir

Sabriye Şengül Kimdir

19 Mart 2017
514 views
Pasaport Harçları

Pasaport Harçları

9 Şubat 2017
728 views
Değerler Eğitimi Nedir

Değerler Eğitimi Nedir

24 Aralık 2016
727 views