Emir Berke Zincidi

Sibel Can

Ajda Pekkan

Tarkan

Hasan Yalnızoğlu

Bilgi ıçerikli Sunular, Kimdir 18 Mayıs 2016
471 views

Hasan Yalnızoğlu

Yirmi ekim bin dokuz yüz yetmiş dört yılında Üsküdar da dünyaya gelmiştir. Ama Hasan Yalnızoğlu aslen Rize şehirli olmaktadır. Hasan Yalnız oğlu sadece ilkokulu Üsküdar da okumuştur. Ama ortaokul ve liseyi ise Kaynarca da bitirmiştir. Hasan Yalnız oğlu yedi yaşındayken cimlastikte çok başarılı olmuştur. Cimlastik sporuna yedi yaşında başlamış ve zaman ilerledikten sonra futbola da merak sarmıştır. Aynı zaman da Hasan Yalnız oğlu yüzme sporunda da çok başarılıydı. Bu yüzden de yüzme sporunda ödüller kazanmıştır. Hasan Yalnız oğlunun ailesi Pendik semtine taşınmıştır. Sonrada yüzme sporuna ve cimlastikten ister istemez uzak kalmıştır. Sonrasında kung fu dersine başlamıştır. Pendik semtinden kung fu dersi almaya başlar. Liseyi bitirdikten sonra okul hayatına dört yıl kadar ara vermiştir. Dört yıl boyunca da Hasan Yalnız oğlu tekstil fabrikasında çalışmaya başladı. Bu sırada da tekvando sporu ile ilgilenmeye başlamıştır. Hasan Yalnız oğlu değişik sporlar yapmaktan oldukça keyif almakta ve mutlu olmaktadır. Sonrasında tekvando eğitimi vermeye başlar. Yani Hasan Yalnız oğlu tekvando eğitmenliğine başlar. Bununla birlikte kürek sporu ile de ilgilenmektedir. Kendisi ülkemizde kürek yarışında rekor kırmıştır. Ülkemizi kürek yarışında temsil edip birincilik derecesi almıştır.

Daha sonra da İstanbul şehrinde Marmara üniversitesini kazanıp beden eğitimi ve spor yönetimi bölümünden mezun olmuştur. Bu arada Hasan Yalnız oğlu on beş sene mankenlik yapmıştır. Amerika da ise güreş sporcusu olmuştur. Hasan Yalnızoğlu sekiz mayıs iki bin on bir yılında koruma maçına katılıp ünvanı kazanmıştır. İki bin on iki yılında Survivor Türkiye yarışmasına katıldı. Bu sırada da Survivor yarışmasına katıldığı için Sıklet şampiyonu olma isteği askıya alındı. asan Yalnız oğlu camoko lakabıyla bilinmektedir. Kendisi Bilgehan Demir ile birlikte kick boks ve Amerika güreş takımı düzenlemektedir. Bütün bunları başarı ile tamamladıktan sonra Hasan Yalnız oğlu dans ve oyunculuğa da ağırlık vermeye başlamıştır. Hatta bazı sinema filmlerinde yer aldığı olmuştur. Hasan Yalnız oğlu survivor yarışması sayesinde daha çok tanınan bir kişi haline geldi ve survivor yarışması sayesinde kendisine bir çok tekliflerde gelmiştir.

Hasan Yalnızoğlu kendini survivor yarışmasında daha iyi ifade ettiği ve insanlar tarafından daha çok tanındı. Bu sayede hayranları da artmıştır. İki bin on beş yılında survivor all star yarışmasına da katılmıştır. Güünü ve başarısını bir kez daha kanıtladı. Hasan Yalnız oğlu hayranları tarafından oldukça destek görmüştü. Yani sizlerinde anladığı gibi Hasan Yanız oğlu profesyonel bir güreşçi ve profesyonel bir sporcudur. Hasan Yalnızoğlu her spor dalları ile ilgilendi ve sporun her dalları ile de başarılı olmuştur. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Hasan Yalnız oğlu çok karizmatik ve çok da kaslı bir adamdır. Sosyal medyada da Hasan Yalnız oğlunun bir çok takipçi kitlesi vardır. Ayrıca hayranları Hasan Yalnızoğlunu örnek almak istemektedirler. Hasan Yalnız oğlu ilk defa survivor yarışmasına katılarak hayranlarını oldukça etkilemiştir.

Hasan Yalnızoğlu küçük yaşta spora meraklı olduğunu söylemiştik. Kendisi daha yedi yaşındayken cimlastiğe başladıktan sonra diğer spor dalları onun için kolay gibi görünmüştür. Hasan Yalnız oğlu zaten röportajlarında da bu konu ile ilgili bilgi vermişti. Dans bölümünde de çok başarı kazandı ve dansları çok ilgi çekici ve çok başarılı görülmüştür. Ama Hasan Yalnız oğlu daha ok spor dalları ile ilgilenmeyi tercih etmiştir. Survivor yarışmasında iki defa gönüllüler takımında yer aldı ve gönüllüler takımına çok başarı ve çok puan kazandırmıştı. Hasan Yalnız oğlu ilk survivor yarışmasında ikinci olmuştu. İkinci survivor all star yarışmasında ise erken elenen isim olmuştu. Zaten herkes Hasan Yalnız oğlunun ne kadar güçlü bir sporcu ve yarımada da ne kadar güçlü performanslar sergilediğini tüm halk görmüştür.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

17 Eylül 2017
23 views
Tarkan

Tarkan

16 Eylül 2017
28 views
Atatürk’ün Hayatı

Atatürk’ün Hayatı

12 Eylül 2017
54 views
Ece Erken Kimdir

Ece Erken Kimdir

4 Nisan 2017
401 views
Seda Sayan kimdir

Seda Sayan kimdir

1 Nisan 2017
359 views
İvana Sert Kimdir

İvana Sert Kimdir

31 Mart 2017
357 views
Zuhal Topal Kimdir

Zuhal Topal Kimdir

30 Mart 2017
332 views
Sabriye Şengül Kimdir

Sabriye Şengül Kimdir

19 Mart 2017
514 views
Pasaport Harçları

Pasaport Harçları

9 Şubat 2017
728 views
Değerler Eğitimi Nedir

Değerler Eğitimi Nedir

24 Aralık 2016
727 views
Bunlar da var!
ZARF SUNUSU

ZARF SUNUSU

29 Mart 2011
423 views
Batı Cephesi Slaytı Suunumu ındir

Batı Cephesi Slaytı Suunumu ındir

24 Mart 2011
555 views
MY FAMILY SUNUSU                                          MY FAMILY  SUNUSU

MY FAMILY SUNUSU MY FAMILY SUNUSU

3 Mayıs 2011
313 views
7.sınıf türkçe betimleme sunusu

7.sınıf türkçe betimleme sunusu

15 Nisan 2015
414 views
Future Tenses 2 slaytı

Future Tenses 2 slaytı

25 Mart 2011
294 views
BABıLLıLER SLAYTI

BABıLLıLER SLAYTI

26 Mart 2013
307 views
EBOB EKOK SUNUSU ıNDıR

EBOB EKOK SUNUSU ıNDıR

4 Mayıs 2013
381 views
Cümlenin Ögeleri 3 slaytı

Cümlenin Ögeleri 3 slaytı

12 Nisan 2011
257 views