FATİH PORTAKAL

Nіlaу Dоrsa

İlker Kaleli

Emir Berke Zincidi

İngilizce Seviye Tespit Sınavları

Tanıtım Yazıları 14 Aralık 2015
530 views

İngilizce öğrenimi için öğrenciler doğru bir eğitim almak isterler. Azim gerektiren bir süreç olarak düşünülürse hızlı ve pratik öğrenme türleri tercih edilmektedir. Her yaşta İngilizce öğrenmek mümkündür. İngilizce öğreniminde en çok kullanılan yöntemlerden biri de online eğitim yöntemidir. Online eğitim denince akla direk http://www.konusarakogren.com sitesi gelmektedir. Öğrencilere verilen sınırsız eğitim sayesinde öğrenciler, sıkılmadan eğlenerek İngilizce öğrenmenin keyfini çıkarmaktadır. Özellikle bu konu da gereken tüm düzenlemeler yapılmıştır. İngilizce öğreniminde öncelikli olarak öğrencilerin ne kadar süreli olarak eğitim almaları kararlaştırılır. Bunun için düzenlenen paketlerden yardım almak mümkündür. Daha sonrasında derslerin ne kadar yoğunlukta olmasına ve ödev yapma sıklığı belirlenmelidir. Bu tür durumlar belirlendikten sonra öğrenci ders programı hazırlanarak e-posta adresine sisteme giriş adı ve şifresi gönderilmektedir. Bu ad ve şifre ile kolay şekilde sisteme giriş sağlanabilir. İngilizce konusunda her türlü bilgiye de site sayesinde ulaşmak mümkündür. Ulaşılan her bilgi öğrencinin kendini geliştirmesinde büyük faydası bulunur.

İngilizce öğrenimine başlanmadan önce öğrencilerin hepsine seviye belirleme testi yapılmaktadır. Bu sayede daha etkili bir eğitim programı hazırlanmaktadır. İngilizce Seviye Tespit Sınavı her kurumda farkı yapılmaktadır. Bazı kurumlarda test sistemi ile yapılırken bazı eğitim kurumlarında sözel bir uygulama kullanılmaktadır. Grup halinde kurumlara başvuran öğrenciler aynı sınıfta olmak amacıyla seviyelerinin aynı olduğunu belirtebilirler. Bu büyük bir hatadır. Çünkü eğitimin verimli alınmaması boşa vakit kaybından başka bir işe yaramayacaktır. Bu yüzden seviye belirleme işlemi titiz bir şekilde yapılmalıdır. Konuşarak öğren sitesinde seviye belirleme testi anadili İngilizce olan hocalar sayesinde birkaç dakikalık soru cevap şeklinde gerçekleştirilen konuşma ile belirlenmektedir. Kısa sürede yapılan seviye belirleme işlemi öğrencilerin programlarının oluşturulmasında yardımcı olmaktadır. İngilizce öğreniminde dersler birebir yapıldığı için öğrenciler ilk başta çekimser olsalar da zaman içerisinde gelişme gösterdikleri ve açıldıklarını görebilirsiniz. İngilizce öğreniminden en kolay ve etkili bir yolu tercih eden site öğrencilerin memnuniyetini kazanmayı başarmıştır.

İngilizce öğreniminde pek çok bilginin aynı anda öğrenilmesi gerekir. Konuşarak öğren sitesi her konu da öğrencilere yardımcı olmaktadır. Merak edilen tüm konular araştırılarak, çalışmalarına takviye yapmaları sağlanır. İngilizce öğrenirken insanların kendilerini doğru bir şekilde ifade etmeleri çok önemlidir. Bu konu da öncelikli olarak tanışma cümlelerini, sık kullanılan pratik cümleleri öğrenmek yeterli olacaktır. Sık kullanılan bu diyaloglar sayesinde insanlar istedikleri alanda kendilerini karşı tarafa doğru anlatabilirler. Sık kullanılan diyaloglar içerisinden tanışma diyalogları, yardım isteme, bir yere gittiğiniz de o alana uygun konuşmaların yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bir yere gittiğiniz de kendinizi tanıtmanız gerekebilir. Bu yüzden İngilizce olarak kendinizi tanıtma cümlelerini de öğrenebilirsiniz. Ayrıca İngilizce sıkça karşımıza çıkan kelimelerinde öğrenerek istenilen her türlü cümlenin kurulmasını da sağlayabilirsiniz. Kalıplaşmış halde olan bu cümleler hayat kurtarıcı nitelikler taşımaktadır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Torque Converter Repairing

Torque Converter Repairing

21 Şubat 2017
268 views
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

31 Mart 2016
363 views
Çorum ‘da Sanayi Ve Madencilik

Çorum ‘da Sanayi Ve Madencilik

25 Mart 2016
339 views
Osmanlı Ürünleri İle Evinizi Süsleyin

Osmanlı Ürünleri İle Evinizi Süsleyin

27 Şubat 2016
5.110 views
Ders Çalışma Serüvenim!

Ders Çalışma Serüvenim!

9 Ocak 2016
637 views
Girne Otelleri ve İsimleri

Girne Otelleri ve İsimleri

6 Ocak 2016
458 views
Bunlar da var!
SÜRAT

SÜRAT

30 Mart 2011
501 views
8.SINIF PLACE SUNUSU

8.SINIF PLACE SUNUSU

19 Ekim 2011
406 views
5.SINIF ÜLKEMıZDE AFETLER SUNUSU

5.SINIF ÜLKEMıZDE AFETLER SUNUSU

31 Aralık 2011
370 views
GÖLGE OYUNU SUNUSU ıNDıR

GÖLGE OYUNU SUNUSU ıNDıR

20 Ocak 2013
545 views
ATATÜRK'ÜN FıKıR HAYATI SLAYTI

ATATÜRK'ÜN FıKıR HAYATI SLAYTI

13 Mart 2013
421 views
YANSIYAN VE DÖNEN şEKıLLER sunusu

YANSIYAN VE DÖNEN şEKıLLER sunusu

4 Nisan 2011
279 views
COğRAFı KEşıFLER sunusu

COğRAFı KEşıFLER sunusu

15 Nisan 2010
386 views