Nіlaу Dоrsa

İlker Kaleli

Emir Berke Zincidi

Sibel Can

İstanbul Su Kaçağı Bulma Firması

Tanıtım Yazıları 10 Aralık 2015
498 views

İstanbul su kaçağı bulma firması çalışmasının nerede analizinin yapılması ve problemlerin nerede oluştuğunu çok iyi bilebilecek cihazlarla çalışmalar içerisindeyiz. Garantili onarım işlemlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Herhangi bir delici nesnenin tuvaletin içine düşmesi giderde çatlak oluşmasına neden olabilir. Atık fazlalığı da keza buna örnek olabilir ve basınç kırılmalara neden olur. 10’larca metre uzunluğunda bir kameralı sistem ile atığın geçtiği ne kadar alan varsa gözlem ile yerlerini bulmak ise kolaydır.

İstanbul Su Kaçağı Bulma işlemlerimizde gittiğimiz bazı hanelerde adeta sineklere davetiye çıkarabilecek olan sızıntılarıda görmüşüzdür. Duvarlardan akan atıkların etrafında dolaşan ve orada özellikle gıda maddeleri varsa maalesef hem solunum hem tüketim bakımından risk oluşturacaktır. Çatının bir alt katında yer alıyorsanız ve çatıya ilişkin örneğin su borusu patlamışsa ve özellikle gece geç saatlerde meydana gelmişse orada biriken sular gerek merdivenlerden gerekse bulduğu boşluklardan beton içleri de dahil olmak üzere aşağıya doğru akmaya başlayacaktır. Evdeki pis ne kadar koku varsa bu da bir faktördür. Eğer tesisat duvar dışına yerleştirilmiş ve kırılan kısmı buluyorsak zaten bu işin en kolay kısmıdır. Yalnız biz daha zorlu mücadeleler içinde yanınızdayız. Beton içlerinde yer alsa yoğun veya gizli kaçaklar oluşsa bile yerlerini bulmak son derece basit bir işlemdir.
İstanbul su kaçağı bulma firması ne kadar sıkıntı varsa binaları tehdit eden unsurları kökten halledebilecek bir kapasitede yer almaktadır. Sıkışan boru içindeki nesneler bazen nasıl sızıntılar oluşturuyorsa, o atıkları da kanal açıcılar ile temizlemek ve zarar verdiği kısımları onarmak işlemlerimizde mevcuttur.

Kaynak: http://www.istanbulsukacagibulma.com

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Torque Converter Repairing

Torque Converter Repairing

21 Şubat 2017
266 views
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

31 Mart 2016
359 views
Çorum ‘da Sanayi Ve Madencilik

Çorum ‘da Sanayi Ve Madencilik

25 Mart 2016
334 views
Osmanlı Ürünleri İle Evinizi Süsleyin

Osmanlı Ürünleri İle Evinizi Süsleyin

27 Şubat 2016
5.103 views
Ders Çalışma Serüvenim!

Ders Çalışma Serüvenim!

9 Ocak 2016
636 views
Girne Otelleri ve İsimleri

Girne Otelleri ve İsimleri

6 Ocak 2016
458 views