FATİH PORTAKAL

Nіlaу Dоrsa

İlker Kaleli

Emir Berke Zincidi

İvana Sert Kimdir

Kimdir 31 Mart 2017
365 views

İvana Sert Kimdir

Herkesin merak ettiği İvana Sert kimdir sorusuna cevabını bu siteden bu siteden bulabilirsiniz. İvana Sert ekranlarda çok sevilen bir yüz haline gelmiştir. Moda programlarında jürilik yapan ünlü bir moda tasarımcısıdır. Aynı zaman da İvana Sert moda ikonu olarak da çok tanınmaktadır. İvana Sert kimdir sorusuna bu site sayesinde yanıt bulacaksınız. İvana Sert hakkında merak ettikleriniz ne varsa bu sayfada bulunmaktadır. Bunu sakın unutmayınız. İvana Sert yirmi beş ekim bin dokuz yüz yetmiş dokuz tarihinde Sırbistanda doğmuştur. Boyu bir altmış yedi ve kilosu da elli beştir. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Ayrıca İvana Sert manken ve stilisttir. İki bin iki yılında iken Türkiyeye gelip yerleşti ve iki bin dört tarihinde de Yurdal Sert adında biri ile evlenmiştir. Yurdal Sert ünlü bir iş adamıdır. İki bin altı yılında ise Kayon Ateş isminde bir çocukları olmuştur.

İvana Sert ve Yudal Sert iki bin on üç tarihinde boşanmaya karar vermişlerdir. Bu çiftin boşanma davaları ise iki sene kadar sürmüştü. Yurdal Sert İvana Sert hakkında bir takım iddaalarda bulunmuştu. Bu iddaalar da İvana Sertin kendisini iş ortağı ile aldattığını söylemiştir. İvana Sert Yurdal Sertin söylediği bu iddaaları yalanladı. Ayrıca Yurdal Sertin birden fazla kadına baktığını ve ilişkiye girdiğini de söylemiştir. İvana Sert ve Yurdal Sertın boşanma davaları bu yüzden iki sene sürmüştü. İvana Sert on altı yaşında iken ailesi piyano ile bale eğitimi almasını istedi. Ancak kendisi manken olmak istemiştir. Sırbistan da gerçekleşen güzellik yarışmasında seçildi ve birinci olmuştur. Daha sonra İvana Sert Türkiyeye davet edilmiştir. İvana Sert kimdir diye merak eden herkesi bu siteye uğramasını tavsiye ediyorum.

İvana Sert Türkıyeye geldiği zaman çok talihsizlikler yaşamıştır. Ama artık Türkiyede kalıyor ve ülkesini çok seviyor. İvana Sert iki bin on bir tarihinde yok böyle dans isimli bir yarışmaya katıldı. Ancak sakatlığından dolayı doktorlar dans yarışmasında devam etmemesi gerektiğini söylemiştir. İvana Sert yalan dünya isimli bir dizide konuk oyuncu olmuştur. Sırası ile bugün ne giysem adlı yarışmanın jürisi olmuştur. Şimdilerde ise tv8 ekranlarında işte benim stilim adlı yarışmasında jüri koltuğuna oturmaktadır. İvana Sertin resimleri incelemek isterseniz sitemize tıklamanız yeterli olacaktır. İvana Sertin şu anda bir sevgilisi yoktur. Çocuğu Kayon Ateş Sertin velayetini de kendisi almıştır. İvana Sertin göz rengi kahverengi ve saç rengi ise sarıdır. İnstagam, twitter ve facebook hesapları vardır. Hepsini de kullanıyordur ve ayrıca kendine ait hesaplardır.

İvana Sert çok sevilen ve başarılı bir modacıdır. Güzelliği de çok dikkat çeken bir bayandır. İvana Sert moda tasarımcısı olmakla birlikte girişimci bir iş kadınıdır. İvana Sert aynı zaman da gıyinişi ve tarzı ile de çok tanınan bir isimdir. Hem de bazı dizilerde konuk oyuncu olarak yer alı ve bu şekilde kariyerinde en güzel yere gelmeyi başarmıştır. İvana Sert eşi Yurdal Sertten boşandıktan sonra yine aynı soyadını kullanmaya devam etmiştir. İvana Sert farklı tarzı ile ülkemizin en başarılı modacı isimlerinden biridir. İvana Sert yazarlık konusunda da başarılı olmuştur. Hatta bizimlesin adlı bir kitap yazdı ve yayınladı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
İlker Kaleli

İlker Kaleli

20 Eylül 2017
25 views
Emir Berke Zincidi

Emir Berke Zincidi

19 Eylül 2017
31 views
Sibel Can

Sibel Can

18 Eylül 2017
43 views
Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

17 Eylül 2017
49 views
Tarkan

Tarkan

16 Eylül 2017
44 views
Ece Erken Kimdir

Ece Erken Kimdir

4 Nisan 2017
408 views
Seda Sayan kimdir

Seda Sayan kimdir

1 Nisan 2017
374 views
Zuhal Topal Kimdir

Zuhal Topal Kimdir

30 Mart 2017
341 views
Sabriye Şengül Kimdir

Sabriye Şengül Kimdir

19 Mart 2017
518 views
Begüm Yücetan

Begüm Yücetan

25 Mayıs 2016
367 views
Bunlar da var!
Canlılar arsındaki ilişki slaytı

Canlılar arsındaki ilişki slaytı

31 Mart 2011
413 views
ENERJı VE SÜRTÜNME KUVVETı SLAYTI

ENERJı VE SÜRTÜNME KUVVETı SLAYTI

30 Eylül 2012
335 views
IşIK

IşIK

13 Nisan 2010
434 views
KÜMELER SUNUSU ıNDıR

KÜMELER SUNUSU ıNDıR

3 Şubat 2013
357 views
10 kasım slaytı

10 kasım slaytı

14 Nisan 2010
368 views
ERGENLıK DÖNEMı SUNUSU

ERGENLıK DÖNEMı SUNUSU

10 Mart 2013
458 views
DESTEK VE HAREKET SıSTEMı SUNUSU

DESTEK VE HAREKET SıSTEMı SUNUSU

1 Mayıs 2011
242 views