4. Sınıf Hауаt Bilgiѕi

Kıvanç Tatlıtuğ

Gülben Ergen

FATİH PORTAKAL

Makale Vitrini İle Tanıştınız mı

Nedir, Tanıtım Yazıları 18 Mart 2016
358 views

Makale Vitrini İle Tanıştınız mı

Siteler arasında en gelişmiş bir platforma sahip olan makale vitrini kaliteli yazarları ve profesör editörleri sayesinde planlı ve düzenli çalışarak, evden ek gelir sağlamak isteyenlere kendi paneli ile destekte bulunuyor. Birçok siteden farklı olan ve yazarların çalışma prensiplerine saygıda bulunarak makale alıcılığını birbirinden farklı alıcılar ile üstlenen farklı bir sistemdir. 2015 yılından bugüne çok başarılara imza atan Makale vitrini sitesi seçkin yazarlar ile çalışmayı sürdürüyor. Sitenin en güzel özelliği göstermiş olduğu performans ve başarılardır. Bu denli hizmeti tek başına üstlenen site yazarları kesinlikle mağdur etmiyor onların neredeyse her yazıyı emek görerek satın alma işlemini gerçekleştiriyor.

Bazı sitelerde hazır makalelerin aylarca vitrinde durduğunu görürüz. Acaba ne zaman makalem satılır diye bir ümit bekleyişi olur. Burada sistem yazarlar için en ideal olanı seçmiş ve sistem diğer alıcılara makale almaları için değil sadece değişik aktif alıcıları ön plana atarak satın alma işlemi gerçekleşmektedir. Yazarların makalelerin bekletilmesine de böylece engel olmuş oluyor. Bu sitede gerçekten yazar ve ekip çok dürüst ve akıcı çalışmaktadır. Peki, makale vitrini nasıl hizmet veriyor? Güçlü alt yapısı ve paneli ile bugünlere hakkı ile gelen site yazar kazançlarının panelden rahatlıkla takip etmelerini sağlıyor. Yazarlar ne kadar kazandıklarını görerek diledikleri zaman paralarını çekme hakkına sahip oluyorlar. Ödemeler en kısa süre içinde gerçekleştiriliyor. İstatistik bölümüne özel hazırlanmış en başarılı yazarlar sistem tarafından görülüyor. Üstelik sistem taze yazılarını sitenin ana sayfasına günlük koyarak sitenin ne kadar başarılı ve üsluplu bir şekilde çalıştığını öylece sağlamış oluyor.

Adını altın harflerle yazdıran makale vitrini artık son hızla büyümeye devam ediyor. Makale vitrinin de yazarlık yapanlar oldukça şanslı. Evden online severek yazdıkları yazılardan ciddi oranlarda gelir elde etme hakkına sahip oluyorlar. Sizler için özel kurulmuş bir panel ve başarılı bir ekipman ile online gelir sağlayabiliyorsunuz. Alt limit 50 TL olan ödeme işlemi 2 gün iş günü ve ya duruma göre hemen gerçekleşen bu sistemde çalışmak, para kazanmak gerçekten oldukça güzel bir durumdur. Admin ve yöneticilerin çalışma prensibi ile alıcılar rahatlıkla sipariş ekleyebiliyorlar. Burada sistem makale vitrininde profesyonel olup alıcı ve makale yazarları için dev avantaj sağlamayı sürdürüyor. Çabuk kullanılabilir paneli ile kariyerinizde gelişmelere yol açan ve size makale yazımı ve alımı işlemini sevdiren makale vitrini en güzel paneli ile kazandırmaya devam ediyor. Siz makale vitrini ile tanıştınız mı? Sizleri de makale vitrini ailesine bekler iyi kazançlar elde etmenizi temenni ederiz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
İdeal Bir Müdür Nasıl Olmalıdır?

İdeal Bir Müdür Nasıl Olmalıdır?

11 Eylül 2017
66 views
Tanıtım Yazıları

Tanıtım Yazıları

17 Mart 2017
117 views
Tanıtım Yazıları

Tanıtım Yazıları

22 Şubat 2017
179 views
Torque Converter Repairing

Torque Converter Repairing

21 Şubat 2017
271 views
Değerler Eğitimi Nedir

Değerler Eğitimi Nedir

24 Aralık 2016
743 views
Sınav Analiz Raporu

Sınav Analiz Raporu

23 Aralık 2016
819 views
Sınıf Nöbet Çizelgesi

Sınıf Nöbet Çizelgesi

22 Aralık 2016
771 views
Seminer Konuları

Seminer Konuları

16 Aralık 2016
793 views
Değerler Eğitimi Sunusu

Değerler Eğitimi Sunusu

14 Aralık 2016
682 views
Öğretmenler Günü Programı

Öğretmenler Günü Programı

12 Aralık 2016
385 views