4. Sınıf Hауаt Bilgiѕi

Kıvanç Tatlıtuğ

Gülben Ergen

FATİH PORTAKAL

Nur Yerlitaş

Bilgi ıçerikli Sunular, Kimdir 4 Mayıs 2016
595 views

Nur Yerlitaş

Herkesin bildiği gibi tasarımcı ve ünlü bir modacıdır. Nur Yerlitaş on bir aralık bin dokuz yüz altmış doğumlu ve İstanbul doğumludur. Nur Yerlitaşın annesinin adı Saadettir. Kız kardeşinin adı da Benandır. Nur Yerlitaş kendi ile toplam iki kardeştir. Nur Yerlitaş tüm dünyada dobralığı ile çok tanınan bir bayandır. Nur Yerlitaşın aklına gelen ve diline gelen her sözü düşünmeden söyleyebilen bir insandır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Nur Yerlitaşın dikiş atölyesi de bulunmaktadır. Burada dikiş ve kostüm de tasarlamaktadır. Nur Yerlitaş eski yıllarda Milanodan ve Paristen Türkiyeye kıyafetler getirip satmıştır. İşte bu şekilde Nur Yerlitaş modacılığa adım atmaya başlamıştır. Nur Yerlitaş strestli olduğu zamanlarda bulaşık yıkamaktadır. Kendisi bulaşık yıkayarak strest atmaktadır. Hatta bazen Nur Yerlitaş gece uyuyamadığı zamanlarda geceliğinin üzerine paltosunu giyip cafeye gittiği bile olmuştur. Nur Yerlitaşın İtalya da bir dairesi de vardır. Nur Yerlitaşın evinde tam iki adet buzdolabı bulunmaktadır. Buzdolabının birinde içecekler ve meyveler vardır. Bir diğer buzdolabında ise pasta ve yiyecekler vardır. Nur Yerlitaş yemek yemeğe oldukça düşkün olmaktadır.Bu durumu da zaten herkes bilmektedir. Nur Yerlitaş sıkıldığı zaman ve bunaldığı zaman yemek yiyen bir insandır. Bu yüzden de Nur Yerlitaş asla yemeksiz duramaz. Ayrıca Nur Yerlitaşın evinde iki bayan yardımcısı bulunur. Aynı zaman da Nur Yerlıtaşın banyosu hamam usülü ve hamam usülü yıkanmaya bayılır. Nur Yerlitaş her sabah mutlaka ıkı yardımcı bayan tarafından taslarla yıkanır. Nur Yerlitaş Bülent Ersoya her zaman elbiseler dikmektedir.

Bununla birlikte Seda Sayan, Petek Dinçöz ve Ajda Pekkanın sahneye çıktıkları kostümlerin hepsini Nur Yerlita dikmektedir. Nur Yerlitaş show tv kanalında iki bin yedi yılında bak dans ediyor yarışmasında jüri üyelik yapmıştır. İki bin on yılında da Yemekteyiz yarışmasında Nur Yerlitaş bir kaç ünlü isimlerde yarışmıştır. İki bin on bir yılında ise show tv kanalında en çok izlenen yarışmalarından biri olan bugün ne giysem de jüri üyelik yapmıştır. İki bin on bir yılında Nur Yerlitaş şarkıcı Demet Akalının klibinde Türkan şarkısında Türkan Şorayı canlandırmıştır. Nur Yerlitaş ile birlikte İzzet Çapa da klipte rol almıştır. Nur Yerlitaş bu yaşına kadar hıç evlenmemiş ve hala bekar bir bayandır. Nur Yerlitaşın diktiği kostümler ve elbiseler oldukça güzel ve oldukça da dikkat çekici olmaktadır. Bundan dolayı da bir çok ünlü isimlerin kıyafetleri ve kostümleri Nur Yerlitaşa diktirmeyi tercih etmektedir. Nur Yerlitaşı sosyal medyada takip ederken diktirdiği elbise ve kostümleri görebilirsiniz. Nur Yerlıtaşın saç rengi doğal siyah renktir. Saçlarını hiç bir zaman boyatmaz ve boyatmayı da tercih etmemektedir. Nur Yerlitaş yay burcudur. Kilosu doksan beş be boyu da bir altmış beştir. Nur Yerlitaşın göz rengi ise kahverengidir.

Eğitim durumundan bahsedecek olursak Nur Yerlitaş lise mezunudur. Ayrıca Nur Yerlitaşın sevgilisi de yoktur. Nur Yerlitaşın facebook, twitter ve instagram hesabı da vardır. Nur Yerlitaş aşkın çok tehlikeli olduğunu düşünmektedir. Nur Yerlitaş ünlüler tarafından çok sevılmekte ve ünlülere diktirdiği kıyafetlerde oldukça beğenilmektedir. Nur Yerlitaş çok ünlü bir modacı olmaktadır. Nur Yerlitaşın moda kariyeri Paristen ve İtalyadan getirdiği kıyafetleri yıllar önce satarak başlamıştır. O yıllarda Nur Yerlitaşın getirdiği kıyafetler çok ilgi çekici görünmekteydi. Nur Yerlitaş televizyon ekranlarında en çok izlenen programlarında yer almaktadır. Böylece hayranları daha çok takip etmekte ve insanlarında daha çok ilgisini çekmektedir. Nur Yerlitaş her zaman çok tarz ve her zaman da çok uygun giyinen bir bayandır. Nur Yerlitaş televizyon ekranlarında sempatikliği ile de çok sevilen bir yüz olmuştur. Sosyal medyada da Nur Yerlitaş capslarde konulmaktadır. Nur Yerlitaş internet fenomenidir. Bu bayan bir çok reklam filmlerinde de oynamıştı. İki bin on beş yılında tv ekranlarına yedigün reklamları ile başlamış ve yedi yüz milyon nakit para almıştı.

İki bin on beş yılında tv8 kanalında işte benim stilim yarışmasında jüri olarak teklif verildi, ancak kendisi istediği ücret teklif edilmediği için reddetti. Daha sonra işte benim stilim yarışmasının reytingi düşmeye başlamıştır. Bu yüzden de tv8 kanalı Nur Yerlitaşın istediği ücret verildi ve işte benim stilim yarışmasına jüri olarak katılmıştır. Nur Yerlitaşın evi adeta sarayları andırır. Evi sıkı bir şekilde güvenlikler ile korunmaktadır. Çünkü Nur Yerlitaş güvenliklere çok önem vermektedir. Bu duruma da oldukça dikkatli davranmaktadır. Bununla da kalmayıp evinin her köşesine güvenlik kameralar taktırmııştır. Havuz etrafında bulunan uzun ağaçlarda çok dikkat çekicidir. Nur Yerlitaş evvlenmeyi asla kabul etmeyen bir bayandır. Evlenmek istemez ve hayatta evlenmeyi tercih etmez. Çünkü Nur Yerlitaş özgürlüğüne ve kendi keyfine çok düşkün olan bir bayandır. Nur Yerlitaş çok geniş kitleler tarafından izlenmektedir. Nur Yerlitaş annesine düşkün olmakta ve zaman, zaman duygusallaşır. Seksenli yıllarda Nur Yerlitaş bir valiz dolusu İtalyadan elbiselerle çok dikkat çeken bir modacı haline gelmiştir. Nur Yerlitaş çok güvenilir ve çok da sıcakkanlı bir bayandır. Etrafındaki herkes Nur Yerlitaş çok sevilmekte ve giyimine hayran kalmaktadırlar.

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
FATİH PORTAKAL

FATİH PORTAKAL

22 Eylül 2017
32 views
Nіlaу Dоrsa

Nіlaу Dоrsa

21 Eylül 2017
44 views
İlker Kaleli

İlker Kaleli

20 Eylül 2017
46 views
Emir Berke Zincidi

Emir Berke Zincidi

19 Eylül 2017
44 views
Sibel Can

Sibel Can

18 Eylül 2017
54 views
Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

17 Eylül 2017
63 views
Tarkan

Tarkan

16 Eylül 2017
56 views
Atatürk’ün Hayatı

Atatürk’ün Hayatı

12 Eylül 2017
72 views
Ece Erken Kimdir

Ece Erken Kimdir

4 Nisan 2017
418 views
Seda Sayan kimdir

Seda Sayan kimdir

1 Nisan 2017
380 views