Nіlaу Dоrsa

İlker Kaleli

Emir Berke Zincidi

Sibel Can

Penis Boyu ve Kalınlığı Ne Olmalıdır?

Tanıtım Yazıları 1 Ocak 2016
931 views

Penis Boyu ve Kalınlığı Ne Olmalıdır?

“Penis boyu ve kalınlığı ne olmalıdır?” sorusu her zaman erkeklerin aklını kurcalayan büyük sorunlardan biri olmaktadır. Bazı erkekler kendi penislerinin boyunu ve kalınlığını yeterli bulmayarak, cinsel ilişkiden de uzak durmaya çalışarak, kendini mutsuz bir hayata sürüklemektedir. Erkeklerde penis boyunun ve kalınlığının değişime uğraması daha çok ergenlik döneminde olur. Penis ve boyu kalınlığı ne olmalıdır; Normal bir penisin uzunluğu ülkemizde 15 cm ile 16 cm arasında yer almaktadır. Aynı zamanda normal bir penis kalınlığı ise 6 cm ile 13 cm arasında değişiklik göstermektedir. Tabi bazı ırklarda penis boylarının daha uzun olduğu da görülmektedir.

Penis Boyunun ve Kalınlığının Önemi

Penis boyunun ve kalınlığının önemi kişiden kişiye ya da yaşamış olduğu cinsel birlikteliğe göre de değişiklik göstermektedir. Bazen fazla uzun ve kalın bir penise sahip olmak; yatakta beraber olduğunuz partnerin çok fazla acı çekmesine ve rahmine baskı yapmasına neden olabilir. Tabi ki normal bir insanın standartlara uygun bir penis boyunun ve kalınlığının olması gerekir fakat küçük penis ya da ince penis sahibi olanlarında cinsel hayattan soğumalarına gerek yoktur. Çünkü bazı takviyeler ile küçük ve ince penise sahip olan erkeklerde dilediği gibi sex hayatı yaşayabilecektir.

Penis Büyütme

Penis büyütme hayalleri kuran erkekler artık bu isteklerini gerçeğe dönüştürebilecekleri yepyeni bir fırsat ile karşı karşıya geliyorlar ve çeşitli penis büyütme ürünleri ile hayallerinde kurdukları uzun ve kalın bir penisin sahibi olabiliyorlar. Penis büyütme yöntemlerinin fazlalığı sebebi ile kullanmak istediğiniz ürünlerin kalitesine ve güvenilirliğine de dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü penis büyütme hayalleri ile satın aldığınız bazı ürünler yüzünden hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu sebepten dolayı tamamen bitkisel bir karışımdan oluşan ve %100 doğal olan penis büyütme ilaçlarını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Hem sağlıklı hem de zevkli penis büyütme ürünleri sayesinde artık soluksuz ve ateşli gecelerin tadını çıkarabileceksiniz. Zevk alırken bir yandan da sağlığınızı da korumuş olacaksınız. Artık daha sağlıklı ve zevkli gecelere merhaba diyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Torque Converter Repairing

Torque Converter Repairing

21 Şubat 2017
266 views
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

31 Mart 2016
359 views
Çorum ‘da Sanayi Ve Madencilik

Çorum ‘da Sanayi Ve Madencilik

25 Mart 2016
334 views
Osmanlı Ürünleri İle Evinizi Süsleyin

Osmanlı Ürünleri İle Evinizi Süsleyin

27 Şubat 2016
5.103 views
Ders Çalışma Serüvenim!

Ders Çalışma Serüvenim!

9 Ocak 2016
636 views
Girne Otelleri ve İsimleri

Girne Otelleri ve İsimleri

6 Ocak 2016
458 views
Bunlar da var!
AMASYA GENELGESı SLAYTI

AMASYA GENELGESı SLAYTI

15 Mart 2013
329 views
HAVA KıRLıLığı SLAYTI

HAVA KıRLıLığı SLAYTI

28 Ocak 2013
324 views
AD AKTARMASI KONU SLAYTI SUNUSU ıNDıR

AD AKTARMASI KONU SLAYTI SUNUSU ıNDıR

29 Nisan 2010
321 views
HZ. ıBRAHıM  SUNUSU

HZ. ıBRAHıM SUNUSU

26 Nisan 2012
336 views
CEBELıTARIK'IN  ıKı YAKASI SLAYT

CEBELıTARIK'IN ıKı YAKASI SLAYT

25 Nisan 2011
387 views
6.slaytı

6.slaytı

15 Nisan 2010
242 views
RESıM SUNUSU

RESıM SUNUSU

3 Mayıs 2011
359 views