Ece Erken Kimdir

Kandil Ve Bayram Sunuları

Lise Edebiyat Sunusu

Psikoloji ve sosyoloji slaytları

Sabriye Şengül Kimdir

Kimdir 19 Mart 2017
268 views

Sabriye Şengül Kimdir

Sabriye Şengül kimdir sorusuna cevabı bu yazıdan bilgi bulabilirsiniz. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Sabriye Şengül survivor yarışmasında da oldukça dikkat çekmiştir. Özellikle Adem Kılıççı ile aşk dedikoduları da çok yaygındır. Aynı zaman da Adem Kılıççı ve Sabriye Şengülün survivor yarışmasında iken kavgaları konuşulmaktadır. Sabriye Şengül survıvor yarışmasında tavırları ile ve eğlenceli olan tavrı oldukça dikkat çekilir. Girdiği potalarda da gergin olan Sabriye Şengülün hayranları da çok fazladır. Sabriye Şengül beş eylül bin dokuz yüz seksen yılında Trabzon da dünyaya gelmiştir. Sabriye Şengül iki bin altı yılında yani on sekiz yaşında boks kariyerine başlamıştır. Sabriye Şengül elli beş kilo ve bir altmış dokuz boyunda olmaktadır.

Sabriye Şengül Türkiye Kickboks sporunu seçmiştir. Kendisi iki bin altı tarihinde boks hayatına başlamış ve bu kariyerini ilerletmiştir. Aynı zaman da kendisi hentbol oynamıştır. Sabriye Şengül ilk sporu hentboldur. Sabriye çok hırslı bir kadın ve bu yüzden de antremanlar da iken çok sert oynamaktadır. Sabriye Şengül üç defa Türkiye şampiyonu olmuştur. Bununla birlikte uluslararası boks şampiyonluğu da vardır. Sabriye Şengül iki bin on beş tarihinde profesyonel sporcu olmuştur. Hatta iki bin on altı tarihinde Belçikalı kickboks bir bayanı yenmiştir. Sabriye Şengül kimdir hakkında bilgi almak için sitemize uğramanız yeterli olacaktır. Sabriye Şengül survivor 2017 yarışmasında çok tanınan güçlü biri olmuştur. Ne kadar performansı zaman, zaman düşük olsa da geriden gelip bir çok kez oyundan sayı alan Sabriye Şengül bir çok kez de potaya giren isimlerden de bir tanesi olmuştur. Bunu sakın unutmayınız.

Sabriye Şengül Trabzon da vakıf kebir ilçesinde doğmuş ve bu yüzden de memleketini de çok övmektedir. Sabriye Şengül spor hayatına ergen yılarında başladı ve çok hırslıydı. Spor hocaları da ona boks sporunu tavsiye etmişlerdi. İlk olarak hentbol oynamaya başladı. Ama daha sonra kendine uygun olan boks olduğunu düşündü. Ardından da hayatına kickboks ile başlayıp devam etmiştir. Sabriye Şengül survivor 2017 yarışmasında en yakın Adem Kılıççı ile arkadaşlık yapmıştır. Adem Kılıççıdan başka hiç kimse ile adada anlaşamıyordu. Adem ile zaman, zaman tartışır ama o tartışmalarda tatlı tartışmalardır. Çünkü Adem ile Sabriye pek küs kalmayı sevmiyordu. Adada birbirlerini çok seviyorlardı. Başka anlaştıkları kimse yoktu.

Sabriye Şengül adada Pınar, Şahika ve Berna ile çok tartışmıştı. Bazen de gönüllüler takımındaki Berna ile de zaman, zaman tartışmıştı. Aslında kendisini hep doğal olduğunu, dobra olduğunu ve sinsi olmadığını survivor yarışmasında iken çok vurgulamıştı. Survivor 2017 yarışmasında Sabriye Yunan takımının bayanları ile yarıştı ve onlardan puan kazanmıştı. Ünlüler takımında böylece Sabriye Şengül taht kurmuştu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
İvana Sert Kimdir

İvana Sert Kimdir

31 Mart 2017
130 views
Zuhal Topal Kimdir

Zuhal Topal Kimdir

30 Mart 2017
115 views
Begüm Yücetan

Begüm Yücetan

25 Mayıs 2016
317 views
Emel özkızıltaş

Emel özkızıltaş

21 Mayıs 2016
409 views
Hasan Yalnızoğlu

Hasan Yalnızoğlu

18 Mayıs 2016
394 views
Furkan Andıç

Furkan Andıç

15 Mayıs 2016
381 views
Nur Yerlitaş

Nur Yerlitaş

4 Mayıs 2016
477 views
Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün

1 Mayıs 2016
364 views
Osho Kimdir?

Osho Kimdir?

5 Ocak 2016
2.075 views
Rabindranath Tagore Kimdir?

Rabindranath Tagore Kimdir?

3 Ocak 2016
2.020 views