Ece Erken Kimdir

Kandil Ve Bayram Sunuları

Lise Edebiyat Sunusu

Psikoloji ve sosyoloji slaytları

Seda Sayan kimdir

Kimdir 1 Nisan 2017
130 views

Seda Sayan kimdir

Ünlü sanatçı ve program sunucusu olan Seda Sayan hakkında bilgi vereceğiz. Seda Sayan kimdir sorusuna cevap olarak bu siteden yanıt bulacaksınız. Seda Sayan otuz aralık bin dokuz yüz altmış bir tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Ayrıca da Seda Sayanın gerçek ismi de Aysel Gürsaçerdir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Ama daha çok Seda Sayan ismini kullanmakta ve bu şekilde tanınmaktadır. Seda Sayan müzik camiasında çok sevilmektedir. Bin dokuz yüz seksen yılında ah geceler ve bebeğim adlı şarkılarını çıkardı ve bu şarkılar insanların diline dolaştı. Müzik başarısı dışında Seda Sayan aynı zaman da televizyon ekranlarında da çok yer almıştır. Mesela sabah programlarında ve evlilik programlarında sunuculuk yapmıştır. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

Seda Sayanın en çok bilinen karakteri dobralık ve açık sözlülüğüdür. Sunuculuk yaptığı programlarda bile dobralığını ve açık sözlülüğünü hiç esirgemez. Seda Sayan bu karakteri ile herkesin gönlünde taht kurmuştur. Seda Sayanın ilk dizisi olan fedai ilk dizisi olmasına rağmen hiç reyting bulamamıştı. Sonrada Seda Sayan müzik çalışmalarına devam etmeye karar verdi. Seda Sayan İstanbul Eyüp de bulunan gece konduda doğmuş ve büyümüştür. Çok yoksul bir aileden geldi ve babası da alkol bağımlısıdır. Seda Sayan kimdir diye sorarsanız bu siteye girip yazımızı incelemenizi tavsiye ediyorum. Seda Sayan bin dokuz yüz seksen yedi yılında Rıdvan Kılıç ile evlilik yapmıştır. Ama evlilik hayatları kısa sürdü ve ayrılmaya karar verdiler. Bin dokuz yüz doksan yılında da Sinan Engin adında biri ile evlendi.

Sinan Engin ve Seda Sayanın evlilikleri sadece altı sene sürdü ve bu evliliğinden Oğulcan adında bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Bin dokuz yüz doksan sekiz yılında Soner Yapcacık ile dünya evine girdi. Bu yaptığı evlilik de pek uzun sürmedi. Daha sonra Seda Sayan Nihat Doğan ile nişan yapmıştır. Fakat çok uzun sürmeden nişan bozulmuştur. Seda Sayan bir şubat iki bin sekiz yılında ünlü şarkıcı Onur Şan ile evlendi. Onur Şan ve Seda Sayanın nikahını İstanbul belediye başkanı kıydı. Seda Sayanın yaptığı bazı albümlerden söz etmeye başlayalım. Ya benim olursun, ah geceler, yeter ki iste, sıkı, sıkı, bebeğim, aşkla, gecelerce ağlarsın unutma ve git demesi kolay.

Filmlerden de bazılarını yazalım. Geceler, reyting Hamdi, yabancı damat, fedai, akasya durağı, hastayım doktor, üç İstanbul, kanlı su ve ikizler firarda. Seda Sayanın sunduğu televizyon programları ise yetiş bacım, mahalleler yarışıyor, sabah sabah Seda Sayan, yalnız değilsiniz, sabahın Sedası, Seda sultan, beyazın Sedası, sabahların sultanı Seda Sayan ve son olarak da evleneceksen gel isminde izdivaç programının sunucusu olmuştur.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Zuhal Topal Kimdir

Zuhal Topal Kimdir

30 Mart 2017
115 views
Sabriye Şengül Kimdir

Sabriye Şengül Kimdir

19 Mart 2017
268 views
Begüm Yücetan

Begüm Yücetan

25 Mayıs 2016
317 views
Emel özkızıltaş

Emel özkızıltaş

21 Mayıs 2016
409 views
Hasan Yalnızoğlu

Hasan Yalnızoğlu

18 Mayıs 2016
394 views
Furkan Andıç

Furkan Andıç

15 Mayıs 2016
381 views
Nur Yerlitaş

Nur Yerlitaş

4 Mayıs 2016
477 views
Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün

1 Mayıs 2016
364 views
Osho Kimdir?

Osho Kimdir?

5 Ocak 2016
2.075 views
Rabindranath Tagore Kimdir?

Rabindranath Tagore Kimdir?

3 Ocak 2016
2.020 views