Yıldız Parkı’nda Doğa ve Tarihle Kucaklaşmak

Yüz Germede Yeni Dönem İpek Estetiği

Yağlı Yiyeceklerin Zararları

Sevgilinizle Yapabileceğiniz Aktiviteler

Seda Sayan kimdir

Kimdir 1 Nisan 2017
460 views

Seda Sayan kimdir

Ünlü sanatçı ve program sunucusu olan Seda Sayan hakkında bilgi vereceğiz. Seda Sayan kimdir sorusuna cevap olarak bu siteden yanıt bulacaksınız. Seda Sayan otuz aralık bin dokuz yüz altmış bir tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Ayrıca da Seda Sayanın gerçek ismi de Aysel Gürsaçerdir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Ama daha çok Seda Sayan ismini kullanmakta ve bu şekilde tanınmaktadır. Seda Sayan müzik camiasında çok sevilmektedir. Bin dokuz yüz seksen yılında ah geceler ve bebeğim adlı şarkılarını çıkardı ve bu şarkılar insanların diline dolaştı. Müzik başarısı dışında Seda Sayan aynı zaman da televizyon ekranlarında da çok yer almıştır. Mesela sabah programlarında ve evlilik programlarında sunuculuk yapmıştır. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

Seda Sayanın en çok bilinen karakteri dobralık ve açık sözlülüğüdür. Sunuculuk yaptığı programlarda bile dobralığını ve açık sözlülüğünü hiç esirgemez. Seda Sayan bu karakteri ile herkesin gönlünde taht kurmuştur. Seda Sayanın ilk dizisi olan fedai ilk dizisi olmasına rağmen hiç reyting bulamamıştı. Sonrada Seda Sayan müzik çalışmalarına devam etmeye karar verdi. Seda Sayan İstanbul Eyüp de bulunan gece konduda doğmuş ve büyümüştür. Çok yoksul bir aileden geldi ve babası da alkol bağımlısıdır. Seda Sayan kimdir diye sorarsanız bu siteye girip yazımızı incelemenizi tavsiye ediyorum. Seda Sayan bin dokuz yüz seksen yedi yılında Rıdvan Kılıç ile evlilik yapmıştır. Ama evlilik hayatları kısa sürdü ve ayrılmaya karar verdiler. Bin dokuz yüz doksan yılında da Sinan Engin adında biri ile evlendi.

Sinan Engin ve Seda Sayanın evlilikleri sadece altı sene sürdü ve bu evliliğinden Oğulcan adında bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Bin dokuz yüz doksan sekiz yılında Soner Yapcacık ile dünya evine girdi. Bu yaptığı evlilik de pek uzun sürmedi. Daha sonra Seda Sayan Nihat Doğan ile nişan yapmıştır. Fakat çok uzun sürmeden nişan bozulmuştur. Seda Sayan bir şubat iki bin sekiz yılında ünlü şarkıcı Onur Şan ile evlendi. Onur Şan ve Seda Sayanın nikahını İstanbul belediye başkanı kıydı. Seda Sayanın yaptığı bazı albümlerden söz etmeye başlayalım. Ya benim olursun, ah geceler, yeter ki iste, sıkı, sıkı, bebeğim, aşkla, gecelerce ağlarsın unutma ve git demesi kolay.

Filmlerden de bazılarını yazalım. Geceler, reyting Hamdi, yabancı damat, fedai, akasya durağı, hastayım doktor, üç İstanbul, kanlı su ve ikizler firarda. Seda Sayanın sunduğu televizyon programları ise yetiş bacım, mahalleler yarışıyor, sabah sabah Seda Sayan, yalnız değilsiniz, sabahın Sedası, Seda sultan, beyazın Sedası, sabahların sultanı Seda Sayan ve son olarak da evleneceksen gel isminde izdivaç programının sunucusu olmuştur.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Nіlaу Dоrsa

Nіlaу Dоrsa

21 Eylül 2017
314 views
İlker Kaleli

İlker Kaleli

20 Eylül 2017
129 views
Emir Berke Zincidi

Emir Berke Zincidi

19 Eylül 2017
155 views
Sibel Can

Sibel Can

18 Eylül 2017
168 views
Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

17 Eylül 2017
152 views
Tarkan

Tarkan

16 Eylül 2017
133 views
Ece Erken Kimdir

Ece Erken Kimdir

4 Nisan 2017
491 views
İvana Sert Kimdir

İvana Sert Kimdir

31 Mart 2017
448 views
Zuhal Topal Kimdir

Zuhal Topal Kimdir

30 Mart 2017
424 views
Sabriye Şengül Kimdir

Sabriye Şengül Kimdir

19 Mart 2017
610 views