Yıldız Parkı’nda Doğa ve Tarihle Kucaklaşmak

Yüz Germede Yeni Dönem İpek Estetiği

Yağlı Yiyeceklerin Zararları

Sevgilinizle Yapabileceğiniz Aktiviteler

Sevgilinizle Yapabileceğiniz Aktiviteler

Bilgi ıçerikli Sunular 4 Ekim 2017
87 views

Sevgilinizle Yapabileceğiniz Aktiviteler


Sevgililer günü insanların belki de en heyecanlı olduğu günlerdir. Aşk böyle bir şey, 365 gün yetmiyor aşığa. Ve aşkı özel yaşayabileceğiniz sayılı günlerden bir tanesi yaklaşmakta. Peki sevgilinizle baş başa ve özel olarak yapabileceğiniz aktiviteler var mıdır, varsa neler yapabiliriz, sizler için araştırdık.

Birlikte Mutfağa girmek;

Aslında evde geçirilecek o romantik sevgililer gününü, dışarıda geçirilen ve insanı fazlasıyla yoran programlara tercih edebilirim. Peki evde kutlanacak sevgililer günü için alış verişi ve hazırlığı birlikte yapmak eğlenceli olmaz mı? Bence ortaya çıkacak lezzetler, aşkı da pekiştirecektir. İş bölümü yapmak ya da her işi birlikte yapmak, çalışırken de keyifli sohbetler, muzip şakalar hiç fena fikir değil. Ama illa dışarı çıkacağız derseniz, evde yapacağınız mutfak birlikteliğini dışarıda da uygulayabileceğiniz, tatlı mı tatlı çikolataları, kurabiyeleri, cupcakeleri sevgilinizle birlikte ve aşkla hazırlayabileceğiniz workshop’lar mevcut.

Sanat Atölyeleri;

Bence hem bir şeyler üretmek, hem de birlikte vakit geçirmek için, sıradanlıktan çok uzak bir fikir. Bir tablo yaparken stresinizi attığınız gibi, ortaya çıkacak olan eseriniz de bir anı olarak kalacaktır. Beraber katılabileceğiniz bu atölyelerde yeni şeyler öğrenebilir, verilen kurslara her zaman katılmaya devam edebilirsiniz. Bir enstürüman çalmayı öğrenmek için geç değil. Belki sevgilinizle birbirinize hediye edecek takılar bile yapabilirsiniz. Hem dinlenmek, hem eğlenmek, hem de bir şeyler öğrenmeye başlamak için bu sevgililer günü mükemmel bir fırsat.

Dalış Kursu;

Beni en çok cezbeden fikirlerden birisi de bu. Sevgilinizle birlikte, derin maviliklerde ki o muhteşem güzelliklere şahit olmayı hayal ettiniz mi hiç? Aslında hayal değil bu. Hemen şimdi telefonun tuşlarına dokunuyorsunuz, bir dalış kursuna ön kaydınızı yaptırıyorsunuz ve sevgililer gününde Marmara denizinin maviliğinde aşkınızı tazeliyorsunuz. Bence bu kaçırılmayacak bir fırsat.


Yamaç Paraşütü;

Yine adrenalini yüksek bir spor seçtim. Ama bu heyecanı sevgilinizle beraber yaşamak başka bir duygu olsa gerek. Düşünsenize, yüzlerce metre havadan dünyayı seyrediyorsunuz. Ve o atmosferi yaşıyorsunuz. Müthiş bir deneyim olmalı. Özellikle heyecanı sevenler için mükemmel bir seçenek. Bu tarz aktiviteler düzenleyen kurslarda, paraşütle indikten sonra da maceralar devam ediyor. Bazen denize giriliyor, bazen de mini bir safari eşliğinde heyecana heyecan katılıyor. Sanırım ben bu sene yamaç paraşütü deneyeceğim. Sevgilinizi ikna edebilirseniz siz de deneyin derim.

Paintball;

Hem doğada temiz havada spor, hem gurupça eğlenmenin keyfi, hem de zihnimizi stratejiyle doldurup, yoğun iş temposunun stresini atmak. Bunları sevgililer gününde sevgilinizle birlikte yapmaya ne dersiniz. İster kendi ekibinizi oluşturp gidin, isterseniz rezervasyon yaptırıp oluşturulan ekiplere dahil olun. Meraklanmayın, boyalar toksit madde içermeyen su bazlı gıda boyaları. Daha önce denemediyseniz böyle bir keyif yaşamadığınızı söyleyebilirim.

Lunapark;

İşte benim sevgililer günü tercihim budur. Çocukluğumdan beri hiç vazgeçmediğim en büyük eğlence. Bence her yaşa uygun olan tek eğlence yeri. Yeniliklere açık, değişik alternatifler sunan, damarlarınızda ki kan akışını hızlandıracak, defalarca deneyip bir kez daha diyeceğiniz adrenalin dolu oyunlar. Sevgilinizi mutlu edebilecek pamuk şekerler, kağıt helvalar, balonlar. Belki bir tüfekle nişan almayı öğretebilirsiniz, kim bilir? Eğlenmeye hazırsanız bu sevgililer günü sizleri lunaparka bekliyoruz. Mutlu sevgililer günü dileklerimizle.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Ortaköy’ün Olmazsa Olmazları

Ortaköy’ün Olmazsa Olmazları

2 Ekim 2017
93 views
Gülben Ergen

Gülben Ergen

23 Eylül 2017
84 views
Atatürk’ün Hayatı

Atatürk’ün Hayatı

12 Eylül 2017
123 views
Pasaport Harçları

Pasaport Harçları

9 Şubat 2017
771 views
Değerler Eğitimi Nedir

Değerler Eğitimi Nedir

24 Aralık 2016
768 views
Sınav Analiz Raporu

Sınav Analiz Raporu

23 Aralık 2016
850 views
Sınıf Nöbet Çizelgesi

Sınıf Nöbet Çizelgesi

22 Aralık 2016
856 views
Gerçek ve Mecaz Anlam

Gerçek ve Mecaz Anlam

19 Aralık 2016
768 views
Öğretim Teknikleri Slayt

Öğretim Teknikleri Slayt

17 Aralık 2016
558 views
Bunlar da var!
DNA VE GENETıK KOD SUNUSU ıNDıR

DNA VE GENETıK KOD SUNUSU ıNDıR

5 Mart 2013
410 views
Maddenin  halleri sunusu

Maddenin halleri sunusu

26 Nisan 2011
326 views
KIYAMET VE YENıDEN DıRıLME SLAYTI

KIYAMET VE YENıDEN DıRıLME SLAYTI

28 Mart 2011
436 views
SU KıRLıLığı SUNUSU

SU KıRLıLığı SUNUSU

16 Nisan 2010
386 views
Mavi Ve Yeşil Algler Sunusu

Mavi Ve Yeşil Algler Sunusu

1 Ocak 2014
349 views