4. Sınıf Hауаt Bilgiѕi

Kıvanç Tatlıtuğ

Gülben Ergen

FATİH PORTAKAL

Tuba Büyüküstün

Bilgi ıçerikli Sunular, Kimdir 1 Mayıs 2016
451 views

Tuba Büyüküstün

Ünlü ve çok da sevilen bir oyuncudur. Tuba Büyüküstünün güzelliği doğal bir bayan olduğu için oyunculukta da hep en üst sıralarda bulunmaktadır. Tuba Büyüküstün yaz mevsiminden olan temmuz ayında doğmuştur. Tuba Büyüküstünün doğum tarihi bin dokuz yüz seksen ikidir. Tuba Büyüküstün İstanbul doğumlu ama aslen Erzurum şehirli bir bayandır. Ortaokul ve liseyi aynı okulda bitirmiştir. Daha sonra Üniversiteyi Mimar Sinan güzel sanatlar bölümünde okumaya başlamıştır. Üniversite yıllarındayken boş vakitlerinden birinde reklam filmlerinde oynamıştır. Tuba Büyüküstün ilk kez reklam filminde kendini göstermişti. Tuba Büyüküstün ilk kez çıktığı reklam filmlerinde yönetmenleri ve insanları oldukça etkilemeyi başarmıştır. Daha sonra Tuba Büyüküstün yer aldığı reklam filmlerinden sonra oyunculuğa da adım atmıştır. Güzel bayan ilk dizisinden oyunculuk teklifi geldi ve kendisi de kabul etti. Tuba Büyüküstün iki bin on üç yılında Sultan makamı adlı dizide ilk kez televizyon karşısına geçip dizide yer almıştır. Ama Tuba Büyüküstün Sultan makamı dizisinin finaline doğru diziye katılmıştı. Tuba Büyüküstün Sultan makamının son bölümünde çok başarı gösterdiği için ikinci dizisi de Çemberimde gül oya olmuştu. Çemberimde gül oya dizisinde Zarife adlı kişiyi canlandırmıştı. Diziye renk kattı ve başarısı günden güne artmıştı. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz.

İki bin dört yılının içerisinde ise Tuba Büyüküstün ilk defa fılmde oynamıştı. Filmin adı da Gülizar ve bu filmini de başarılı bir şekilde tamamladığı için oynadığı rol sayesinde Tuba Büyüküstün en iyi kadın oyuncu ödülünü almıştı. Tuba Büyüküstünün yer aldığı reklam filmleri de Maximum mart, pantene şampuanı ve pantene kremi olmuştu. Tuba Büyüküstün oyunculuğunda başarıdan başarıya koşuyordu. Tuba Büyüküstün iki bin beş yılında ıhlamurlar altında adlı dizide başrol oyuncusu olmuştu. Aynı yıl içerisinde de babam ve oğlum filminde de rol almıştı. Tuba Büyüküstün babam ve oğlum filminde Aysun rolünü oynamıştı. Bununla da kalmayıp Tuba Büyüküstün iki bin on altı yılında komik filmlerinden olan Sınav da oynamış ve ünlü oyuncular ile de çalışma fırsatı yakalamıştı. Daha sonra Tuba Büyüküstün iki bin yedi ile iki bin dokuz arası oynanan Asi dizisinde de yine kendisi başrolde oynamıştı. Tuba Büyüküstün iki bin on yılında ise en çok izlenen ve en çok sevilen dizilerden olan Gönülçelen dizisinde baş rolde bulunmuştu. Gönülçelen dizisi iki bin on yılında final olmuştu. Gönülçelen dizisi final yaptıktan sonra yüreğine sor adlı filminde rol almıştı.

Bu arada Tuba Büyüküstün evli ve iki tane de kız çocuğu var ve çocukları ikizdir. Tuba Büyüküstün iki bin on üç yılında yirmi dakika filminde yer aldı. İki bin on dört yılında ise kara para aşk dizisi ile izleyenlerin büyük bir bölümünü yine ekrana kilitlemiştir. Tuba Büyüküstün Onur Saylak ile evli ve çok mutlu bir evliliği vardır. Eşi ve ikiz çocukları ile birlikte çok mutlu bir hayatı vardır. Tuba Büyüküstünnün hayranları çok ve sosyal medyadan da ne zaman isterseniz takip edebilir ve neler yaptığını da görebilirsiniz.Ünlü oyuncular gün içinde neler yaptıklarını ve nerelere gittiklerini her zaman sosyal medyadan resimli bir şekilde paylaşılmaktadır. Tuba Büyüküstün rol aldığı diziler en çok izlenen diziler arasında bulunmuştur. Hayranları eskiden rol almış olduğu dizileri hala daha izlemektedirler. Tuba Büyüküstünün en son rol aldığı kara para aşk dizisinde de gayet başarılı ve rolünün de hakkını vermiştir. Kara para aşk dizisi harika bir şekilde devam etmiş ve sonunda da final yapmıştı. Kara para aşk dizisi final yaptıktan sonra da çok konuşulan diziler arasında yer almıştı. Tuba Büyüküstünün eşi Onur da çok desteklemiştır.

Tuba Büyüküstünün her aldığı tüm dizilerde çok destek olmuştu. Tuba Büyüküstünün gerçek ismi Hatice Tuba Büyüküstündür. Tuba Büyüküstünün kilosu elli dokuz ve kendisi yengeç burcudur. Tuba Büyüküstün kara para aşk dizisinde Elif rolünü oynamış ve kullandığı aksesuarlarda kadın izleyicileri büyülemişti. Tuba Büyüküstünün kıyafetleri ve aksesuarları çok şıktır. Tuba Büyüküstün dizi setinde ve dizi dışında çok doğal ve bir o kadar da şık giyinmektedir. Aynı zaman da Tuba Büyüküstünün tarzı da çok doğal ve çok ilgi çekicidir. Tuba Büyüküstün ikiz çocukları da anneleri kadar çok tatlı ve güzeldir. Tuba Büyüküstün cesur ve doğal güzelliği ile çok bilinmektedir. Tuba Büyüküstünün hayranları çok çoğaldıktan ve çok takip edildikten sonra daha çok dizilerden teklif gelmeye başlandı. Güzel bayan oyuncu olmaktan çok keyif aldığı ve dizilerde de çok başarılı olduğu için kendisi de dizi tekliflerini hiç geri çevirmemiştir. Gelen tüm dizi tekliflerini Tuba Büyüküstün gelen tüm dizi tekliflerini ince ayrıntısına kadar değerlendirmiştir. Şimdilerde ise Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte cesur ve güzel dizisinde rol almıştır. Star tv de yayınlanan cesur ve güzel dizisi tüm hızıyla devam etmektedir. Tuba Büyüküstün cesur ve güzel dizisinde Sühan karakterini canlandırmaktadır. Tuba Büyüküstün cesur ve güzel dizisinde yine izleyenlerin büyük bir bölümünü etkilemeyi başarmıştır. Tuba Büyüküstün son zamanlarda başrol oynadığı cesur ve güzel dizisinde diğer kadın oyuncuların kendisinden daha çok ön plana çıktığı için rahatsız olduğunu yönetmene söylemişti. Dizi setinde de sürekli bu durumu dile getirmişti. Hatta Tuba Büyüküstün cesur ve güzel dizisindeki yönetmene dizide yer alan kadın oyuncularını azaltmasını istemişti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
FATİH PORTAKAL

FATİH PORTAKAL

22 Eylül 2017
32 views
Nіlaу Dоrsa

Nіlaу Dоrsa

21 Eylül 2017
44 views
İlker Kaleli

İlker Kaleli

20 Eylül 2017
46 views
Emir Berke Zincidi

Emir Berke Zincidi

19 Eylül 2017
44 views
Sibel Can

Sibel Can

18 Eylül 2017
54 views
Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

17 Eylül 2017
63 views
Tarkan

Tarkan

16 Eylül 2017
56 views
Atatürk’ün Hayatı

Atatürk’ün Hayatı

12 Eylül 2017
72 views
Ece Erken Kimdir

Ece Erken Kimdir

4 Nisan 2017
418 views
Seda Sayan kimdir

Seda Sayan kimdir

1 Nisan 2017
380 views
Bunlar da var!
ADLAR (ıSıMLER) SUNUSU

ADLAR (ıSıMLER) SUNUSU

30 Aralık 2011
349 views
Zarflar

Zarflar

15 Nisan 2010
276 views
TOPRAK ANA

TOPRAK ANA

12 Şubat 2014
395 views
Tarihe Yardımcı Bilim Dalları Slayt

Tarihe Yardımcı Bilim Dalları Slayt

13 Aralık 2015
1.081 views
EROZYON SUNUSU

EROZYON SUNUSU

29 Mart 2011
405 views
Hava kirliliği slaytı

Hava kirliliği slaytı

29 Mart 2011
408 views
past tense

past tense

26 Mart 2011
259 views
Kuvvet Ve Hareket Sunusu

Kuvvet Ve Hareket Sunusu

17 Aralık 2013
323 views
HALKIN YÖNETıMı SUNUSU

HALKIN YÖNETıMı SUNUSU

15 Ocak 2012
377 views
KIRILMA MI,YANSIMA MI? SUNUSU

KIRILMA MI,YANSIMA MI? SUNUSU

11 Mayıs 2011
337 views